Mají češi zájem o kosmonautiku?

Název mluví za vše
Tommy
Moderátor
Moderátor
Reputace: 0
Re: Mají češi zájem o kosmonautiku?

Příspěvek od Tommy »

tomas píše: ...
Situaci s dokazováním pravosti komplikují i dnešní možnosti digitálních úprav a vytváření fotografií a filmů.
...
To mi připomnělo tenhle graf :lol:
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
MilanSpace
VIP uživatel
VIP uživatel
Reputace: 12
Kontaktovat uživatele:
Projekt Hydronaut

Příspěvek od MilanSpace »

Jsem hrdým členem Společnosti sponzorů kosmického výzkumu s certifikátem číslo 003 :)
-------------------
Milan H.
www.halousek.eu
MilanSpace
VIP uživatel
VIP uživatel
Kontaktovat uživatele:
Re: Projekt Hydronaut

Podvodní laboratoř HYDRONAUT H03 DEEP LAB je po 10 letech od prvního návrhu ve vodě!
Gratulace Matyáši Šandovi a celému Hydronaut - centrum kosmického výzkumu! :-)
https://www.facebook.com/projecthydronaut/
http://www.hydronaut.eu/

Jsem hrdý, že jsem mohl být malinkou součástí tohoto projektu od samého počátku až do dnešního slavnostního spuštění na hladinu lomu v Jesenném!
-------------------
Milan H.
www.halousek.eu
MilanSpace
VIP uživatel
VIP uživatel
Kontaktovat uživatele:
Hydronaut 2020

Není problém na Mars doletět, ale nezabít se navzájem cestou, říká Čech, který postavil „vesmírnou“ stanici

Pokud si chcete udělat obrázek o Matyáši Šandovi pouze z prvních pár informací, které vám vyplivne Google, dojdete k závěru, že je to blázen. Tak schválně: nejprve v pražském Radotíně, později v lomu Jesenný u Železného Brodu sestrojil stanici Hydronaut, stálo ho to několik milionů a spoustu let práce, ve stanici se chce na týden potopit 12 metrů pod vodu a tam setrvat týden, Hydronaut slouží k simulaci kosmických misí, ale do vesmíru se nikdy nepodívá. Když ale Matyáše a celý projekt poznáte blíž, zjistíte, že to rozhodně žádný blázen není a že je to celé mnohem zajímavější. Podívejte se na rozhovor v úvodu článku, ve kterém stanici důkladně rozebíráme.

https://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/ ... anici.html

-------------------
Milan H.
www.halousek.eu
qayxsw1990
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Reputace: 0
Re: Mají češi zájem o kosmonautiku?

Příspěvek od qayxsw1990 »

Podle mě - nějak "celoplošeně" jako třeba Američani žili kobýváním kosmu za Kennedyho, kdy to byla věc národní cti (Nebudu spát pod svitem rudého Měsíce) a i skvělá věc ja odvést pozornost od studený války - určitě ne.

Moc se nás to netýká: taky situace našich vojáků v Afghánistánu zajmá spíš lidi co se zajmaj o politiky či vojenství - a jo pobečíme si když tam někdo z našich zemře - ale nějakej celospolečenský téma číslo jedna to taktéž není.

"Prostému lidu" stačí zábava a mít o čem tlachat - a prakticky vzato je to jednom, zda téma bude Dominika Mysluivcové, dobývání komsu nebo CS má talent,.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“