Astronomická pozorování
- Wopat
- Kosmonaut

- Příspěvky: 4729
- Reputace: 646
- Bydliště: Sluneční soustava
- Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Astronomická pozorování
"...a přitom taková blbost."Gubarev píše:To muselo dát práce..
Sorry baranko, nemohl jsem si odpustit vtípek z Pelíšků
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
- baranka
- Znalec kosmonautiky

- Příspěvky: 962
- Reputace: 2
- Bydliště: Znojmo
- Registrován: 28.8.2011 12:42
- Kontaktovat uživatele:
Re: Astronomická pozorování
Další dávka foteček z pozorování Měsíce na mém blogu Putování po Měsíci - Moře
http://baranka.blog.idnes.cz/c/384289/P ... -More.html
http://baranka.blog.idnes.cz/c/384289/P ... -More.html
Re: Astronomická pozorování
Hezký! 
- baranka
- Znalec kosmonautiky

- Příspěvky: 962
- Reputace: 2
- Bydliště: Znojmo
- Registrován: 28.8.2011 12:42
- Kontaktovat uživatele:
Re: Astronomická pozorování
Díky Dugi.
- petrsida
- Kosmonaut

- Příspěvky: 4084
- Reputace: 3186
- Bydliště: Lysá nad Labem, Tanvald
- Registrován: 27.1.2012 22:17
Re: Astronomická pozorování
pěkný, Pan fotograf, smekám
- baranka
- Znalec kosmonautiky

- Příspěvky: 962
- Reputace: 2
- Bydliště: Znojmo
- Registrován: 28.8.2011 12:42
- Kontaktovat uživatele:
Re: Astronomická pozorování
Děkuji. 
Re: Astronomická pozorování
Gubareve, jak to vypadá s výletem do Plzně mezi svátky? Máš už nějaký termín?
-
indian22
- Znalec kosmonautiky

- Příspěvky: 958
- Reputace: 4
- Bydliště: Sušice
- Registrován: 7.10.2011 10:25
Re: Astronomická pozorování
Nj dneska jsem to chtěl zmínit na konferenci...
Re: Astronomická pozorování
Právě na konferenci jsme tohle téma řešili a tak sem tomas napsal.
Já každopádně na 90% přijedu.


