Falcon 9 v2.5 (Block 5)
- Jayhawk
- Pokročilý uživatel

- Příspěvky: 139
- Reputace: 26
- Bydliště: Karlovy Vary
- Registrován: 10.1.2017 11:49
Re: Falcon 9 v2.5 (Block 5)
Na druhou stranu právě s tím do toho Musk šel, že potřebuje rychlou a mnohem levnější dopravu na oběžnou dráhu, aby byl projekt Starlink vůbec životaschopný. A povedlo se. Ostatní, včetně nás obyčejných smrtelníků, budu z výsledků jen profitovat.
Re: Falcon 9 v2.5 (Block 5)
"Kral" sa vracia po 35. krat do pristavu 
- jakubv
- Inženýr kosmonautiky

- Příspěvky: 1844
- Reputace: 2266
- Registrován: 4.2.2017 23:23
- Kontaktovat uživatele:
Re: Falcon 9 v2.5 (Block 5)
moc pěkný obrázek, 3 stupně dohromady 100 letů
příspěvek na FB
https://www.facebook.com/photo?fbid=105 ... 3109445087
zkusím obrázek

příspěvek na FB
https://www.facebook.com/photo?fbid=105 ... 3109445087
zkusím obrázek

-----------------
xx jakubv
xx jakubv
Re: Falcon 9 v2.5 (Block 5)
Je to pěkný obrázek a ten obrázek nijak nelže. Jinak je to ale kompletně nepříliš povedeně vygenerované AI (podle vodoznaku Gemini). Ty boostery se skutečným podobají jenom vzdáleně.
Re: Falcon 9 v2.5 (Block 5)
Taky to nesedí velikostně, podle perspektivy a srovnání s postvami v pozadí to vypadá, že boostery mají průměr pod 2 m.

