Blue Moon
Re: Blue Moon
Graficke (neoficialne) porovnanie velkosti jednotlivych verzii Blue Moon s Orionom
Re: Blue Moon
Blue Moon Mk 1.5
- oficialne potvrdene co sa predpokladalo
“lander test article”
- bude to 1:1 kabina urcena pre Mk2
- zvysok testovacieho kusu bude hmotnostny simulator
- nebude mat motor BE-7
- simulovat bude stav, ked sa lander Mk2 bude vracat z Mesiaca, cize nizka hladina pohonnych latok (prakticky prazdne)
- bude mat funkcny RCS
- oficialne potvrdene co sa predpokladalo
“lander test article”
- bude to 1:1 kabina urcena pre Mk2
- zvysok testovacieho kusu bude hmotnostny simulator
- nebude mat motor BE-7
- simulovat bude stav, ked sa lander Mk2 bude vracat z Mesiaca, cize nizka hladina pohonnych latok (prakticky prazdne)
- bude mat funkcny RCS
- Jayhawk
- Pokročilý uživatel

- Příspěvky: 141
- Reputace: 26
- Bydliště: Karlovy Vary
- Registrován: 10.1.2017 11:49
Re: Blue Moon
Rozhodně kreativní přístup, který poskytne první potřebná data, a přitom nebude vyžadovat plnohodnotný lander Mk2
Dokovací port, masa pro manévrování jak samostatné, tak s Orionem a řízení sys.RCS. Úspora nákladů, otestování systému pro Mk2 a úspora času. Za mě správný přístup.
Dokovací port, masa pro manévrování jak samostatné, tak s Orionem a řízení sys.RCS. Úspora nákladů, otestování systému pro Mk2 a úspora času. Za mě správný přístup.
