Blue Moon

Sem patří debata o projektech firmy Blue Origin
Odpovědět
Uživatelský avatar
MrG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1134
Reputace: 1332
Registrován: 21.6.2023 8:00
Re: Blue Moon

Příspěvek od MrG »

Graficke (neoficialne) porovnanie velkosti jednotlivych verzii Blue Moon s Orionom
Uživatelský avatar
MrG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1134
Reputace: 1332
Registrován: 21.6.2023 8:00
Re: Blue Moon

Příspěvek od MrG »

Blue Moon Mk 1.5
- oficialne potvrdene co sa predpokladalo
“lander test article”
- bude to 1:1 kabina urcena pre Mk2
- zvysok testovacieho kusu bude hmotnostny simulator
- nebude mat motor BE-7
- simulovat bude stav, ked sa lander Mk2 bude vracat z Mesiaca, cize nizka hladina pohonnych latok (prakticky prazdne)
- bude mat funkcny RCS
Uživatelský avatar
Jayhawk
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 141
Reputace: 26
Bydliště: Karlovy Vary
Registrován: 10.1.2017 11:49
Re: Blue Moon

Příspěvek od Jayhawk »

Rozhodně kreativní přístup, který poskytne první potřebná data, a přitom nebude vyžadovat plnohodnotný lander Mk2
Dokovací port, masa pro manévrování jak samostatné, tak s Orionem a řízení sys.RCS. Úspora nákladů, otestování systému pro Mk2 a úspora času. Za mě správný přístup.

Odpovědět

Zpět na „Blue Origin“