Pochlubte se!

Vše o hře Kerbal Space Program
Odpovědět
Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: Kerbal Space Program

Příspěvek od Samo1995 »

Verzia 0.18 ja fajn. Páči sa mi, Ale stále mi padá. Hneď pri druhom štarte :(
Uživatelský avatar
Pajas747
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 51
Reputace: 0
Registrován: 25.11.2012 14:43
Re: Kerbal Space Program

Příspěvek od Pajas747 »

0.18 je pecka! :tlesk: tleskám celému vývojovému týmu. Je to parádně promakané, prostě nádhera. :klaní se: Hned jsem vyslal sputnik a poté započal se stavbou vesmírné stanice. Bohužel mi došlo palivo u nosiče solárních panelů, takže ho nemůžu odpojit a shořet s ním v atmosféře, jelikož už je zbytečný. Příští mise: let k MSS s vesmírným popelářem, aby tu práci za něj dokončil.
mager42
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 131
Reputace: 0
Registrován: 12.5.2012 8:46
Re: Pochlubte se!

Příspěvek od mager42 »

Jo 18 je skvela - pada mi teda taky ale da se to prezit.
Hned jsem udelal 2 letadla a par druzic/prvni pokus + mapsat/ + uspesny dock dvou pilotovanych lodi.
Prvni Jet - http://imgur.com/a/zwYdQ#0
Druhy Jet /Jeb leta po pamatkach/ - http://imgur.com/a/kDI0z#0
Mix druzic a dok. - http://imgur.com/a/tDwKL#0
Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: Pochlubte se!

Příspěvek od Samo1995 »

Mne sa na obežnej dráhe pomaly rozrastá moja prvá veľká stanica. Umeistnená je vo výške 100km nad Kerbinom a skladá sa z troch modulov.
Obrázek
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Pochlubte se!

Příspěvek od chobolatom »

Už jsem poslal sondu na oběžnou dráhu Kerbinu, na povrch Munu, na skoro geostacionární dráhu a na oběžnou dráhu Duny. Prvního kerbonauta jsem také vyslal. Nyní jsem chtěl přistát na Munu a to jako při programu Apollo. Bohužel dokování je zatím nad moje síly, a rakety, které měli s sebou lunární a velitelský modul neměli dostatečnou sílu mě dostat na orbitu Kerbinu. Nakonec jsem postavil přistávací modul s kabinou pro dva astronauty. S sebou jsem měl 6 nádrží připravené na přistání. Pozdě jsem si uvědomil, že jsem je zapomněl propojit, tudíž mám jen 3 a další 3 zůstanou nevyužité a budou tvořit zátěž. Nicméně jsem pokračoval dál a připravoval se na přistání. Pokud by došlo palivo, tak jsem měl možnost okamžitě odhodit palivové tanky a zažehnout návratový modul.

Přistání se povedlo! V nádrži jsem měl sucho. (zbylo 1,12/180 litrů) To byl úžasný zážitek. Po krátké EVA jsem odpojil nádrže v pořádku jsem se vrátil. 0.18 je bezva! :-D

Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: Pochlubte se!

Příspěvek od Samo1995 »

V pohode výkon. Aj ja som si strihol výpravu typu Apollo. Bola to jedna z mojich prvých misií v 0.18.
Toto je screen z toby tesne po vynesení na LEO z dokovania. (spravil som to presne ako z Apollo misie :D
Obrázek
Uživatelský avatar
rebus
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 149
Reputace: 0
Bydliště: Dačice
Registrován: 25.7.2011 16:40
Re: Pochlubte se!

Příspěvek od rebus »

Já jsem zatím vyslal 3 satelity a 1 pilotovanou loď na oběžnou dráhu Kerbinu a dneska jsem vyslal svoji sondu Muna 1 na oběžnou dráhu Munu (původně se měla vydat na standartní oběžnou dráhu Munu, ale neodhadl jsem manévr při odletu z Kerbinu a tak skončila na polární dráze 80x300 km :) ) Plánuji korekci dráhy sondy Muna 1, přistání lodi s prvním kerbonautem na palubě, sondu k Minmusu a 3. pokus o dokování na orbitě, který (doufám) vyjde. Při 1. pokusu jsem omylem oddělil přistávací modul jedné z lodí a při druhém se mi nepodařilo sladit oběžné dráhy obou lodí. Mohl by mi někdo prosím poradit, jak mám správně postupovat při spojování lodí na oběžné dráze? Pokud ano tak předem děkuji. :-D
Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: Pochlubte se!

Příspěvek od Samo1995 »

Ahoj... Je to jednoduché. Stačí si na mape vybrať cieľ... Klikni na neho ľavým tlačidlom na myši a daj tam set as target. Potom si pekne nakloň dráhu a snaž sa priblížiť. Kukni si druhé vlákno... Tam sme to s wopatom opísali celkom dobre.
Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: Pochlubte se!

Příspěvek od Samo1995 »

Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26970
Reputace: 2733
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od Dugi »

Zadokoval jsem!

Kosmická loď Drifter 1 se dnes krátce po 19:00 SEČ připojila k zárodku kosmické stanice KSS. Další na řadě je vypuštění vědeckého modulu Exploration. Předtím ale možná vyzkouším čištění oběžné dráhy.



Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Kerbal Space Program“