Pochlubte se!

Vše o hře Kerbal Space Program
Odpovědět
vosik
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 85
Reputace: 0
Registrován: 24.8.2012 17:39
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od vosik »

Obdiv já dokážu postavit raketu tak maximalne na moon :D
"Prorok je ten, kdo vidí daleko dopředu, ale zároveň vidí všechno kolem sebe, protože budoucnost zčíná dnes" - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od chobolatom »

To je dobrý! :-D
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26970
Reputace: 2733
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Dugi »

Ty teda jedeš! :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od chobolatom »

Plánuji založit kolonii na měsíci Laythe. Tak jsem se odhodlal k testovacímu letu. Nejdřív jsem se chtěl dostat jenom na orbitu Kerbinu a poté přistát, a tak vyzkoušet přistávací modul. Nakonec jsem orbitu upravil pro teoretický let k Jool. Dosáhnul jsem její orbity a provedl malý manévr. Za "pár" dní jsem byl zpět u Kerbinu a skoro jsem přistál. Trochu jsem neodhadnul rychlost, takže mi přistávací modul explodoval. Kerbonauti byli však v pohodě. No, při průletu atmosférou bylo přetížení 108 G!, takže v pohodě asi moc nebyli. :lol:


Obrázek
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 643
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Wopat »

Wow, to byla asi hodně ostrá jízda :lol: Tu kolonii chceš postavit z různých lodí, nebo na to máš nějaké speciální díly?
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26970
Reputace: 2733
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Dugi »

108G? Tak to je masakr :lol: :lol: :lol:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od chobolatom »

Žádné addony nepoužívám, ani MechJeb. Kolonie bude akorát z přistávacích modulů.
Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Samo1995 »

Zdravím Vás. Tak som sa konečne dostal ku KSP a... viem že vás starých ostrieľaných vlkov :klaní se: takéto veci nenadchnú, no aj tak sa hcem pochváliť svojim úspechom. Prvý krát sa mi totiž podarilo presné pristátie na Mune a tu je výsledok. Ďalší cieľ je dostať tak Heavy lander (kt. mi zatiaľ poriadne nefunguje :D :D :D)
Obrázek
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26970
Reputace: 2733
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Dugi »

Pěkně! A buď v klidu, já zatím taky žádné větší úspěchy nemám :-D
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 643
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Wopat »

Samo1995 píše:Zdravím Vás. Tak som sa konečne dostal ku KSP a... viem že vás starých ostrieľaných vlkov :klaní se: takéto veci nenadchnú, no aj tak sa hcem pochváliť svojim úspechom. Prvý krát sa mi totiž podarilo presné pristátie na Mune a tu je výsledok. Ďalší cieľ je dostať tak Heavy lander (kt. mi zatiaľ poriadne nefunguje :D :D :D)
Gratuluju! Pěkná práce. Buď v klidu. Já jsem tu hru začal hrát zhruba před měsícem a půl, a když jsem si četl, co tady lidi dokázali, nechápal jsem :) Stačilo pár těchto video tutoriálů http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... Zacm2Qa1RQ a naučil jsem se ty nejdůležitější základy. No a postupným hraním jsem se naučil plno dalších věcí a trochu se zdokonalil. Chce to mít zajímavé cíle a šlapat po nich postupně, po opravdu malých krůčcích. Tak se člověk všechno naučí a nemusí jet metodou pokus-omyl. ;)
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.

Odpovědět

Zpět na „Kerbal Space Program“