Genderová vyrovnanost

Název mluví za vše
samosamosamo
Re: Genderová vyrovnanost

Příspěvek od samosamosamo »

Mluvím o srdce a asi nejsem tak přecitlivělá, abych to vnímala tak přecitlivěle jako ty?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Genderová vyrovnanost

Příspěvek od Dugi »

Máš antihodnost Uživatel v podmínce s výstrahou! Zvážil bych proto příště podobné prostořeké úročné výpady proti ostatním diskutujícím. Pokud se tohle nenaučíš, nemáš na našem fóru co dělat. Připomínám znovu, že jsi jen krok od banu. Tvoje chování tomu ale neodpovídá.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
samosamosamo
Re: Genderová vyrovnanost

Příspěvek od samosamosamo »

Neustopím před pravdou. :Takhle tedy ne:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Genderová vyrovnanost

Příspěvek od Dugi »

Já o tom s tebou ale nediskutuju! Já jsem ti to oznámil a je jen na tobě, jak se k tomu postavíš. I pravda se dá vyjádřit slušným neútočným způsobem. ber to z mé strany jak poslední varování.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
samosamosamo
Re: Genderová vyrovnanost

Příspěvek od samosamosamo »

Vždy tu spláchneš každého, kdo má jiný názor?!
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Genderová vyrovnanost

Příspěvek od Dugi »

Nejde o názor, ale o formu, jakou se projevuješ. Psal jsem to už několikrát. Tohle tady trpět nebudeme. Píšu to naposled. Pokud ti doteď nedošlo, co kritizuju na tvých příspěvcích, tak se nad sebou rychle zamysli. Ne, nekritizuju názor, kritizuju formu, která ostře vybočuje ze standardů diskuse, na které jsme tu zvyklí. Tím tuhle debatu končím.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10835
Reputace: 10290
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Genderová vyrovnanost

Příspěvek od Pospíšil »

samosamosamo píše: 20.7.2022 14:24 Vždy tu spláchneš každého, kdo má jiný názor?!
Myslím, že o rozdíly v názorech nejde. To je tu zcela běžné, že se neshodneme.
Problém bude spíš v té formě.
Doporučuji mrkout na pravidla fóra - návod, jak tady s ostatními diskutovat a jak už ne.
viewtopic.php?f=26&t=640
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
samosamosamo
Re: Genderová vyrovnanost

Příspěvek od samosamosamo »

Mluvím k věci, a bez sprostých slov.
Těžko komentovat slovosled. :Drbe se na hlavě:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Genderová vyrovnanost

Příspěvek od Dugi »

Nejde o slovosled! Jde o útočný konfrontační diskusní styl, který ve svých příspěvcích používáš - to už jsem psal taky. A znova připomínám, že jsem diskusi ukončil.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
samosamosamo
Re: Genderová vyrovnanost

Příspěvek od samosamosamo »

Celé mi to přijde, jako by ses vermomocí snažil vynalézt novou barvu... :Drbe se na hlavě:

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“