Deváté oficiální setkání - rok 2020

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
tonda
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 417
Reputace: 222
Bydliště: Světlá n.S.
Registrován: 5.9.2012 8:00
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od tonda »

Pospíšil píše:
Dugi píše: Ale beru to jako záložní plán - primární jsou Dukovany.
Velice rád se na jádro podívám, ... snad tam zrovna nenastane žádný ka-boom, static fire nebo RUD. :-D
Jen aby jste nebyli zklamáni,jinam než do Infocentra nás nepustí,tam jen filmy a modely.Ještě do konce května počkám,jak se vyvine situace,jestli nám to nakonec nezruší.Pak by byla možnost navštívit v Třebíči Alternátor a soukromé museum historických Jaguarů(aut)
Kdo neznáte Alternátor,koukněte zde.www.alternator.cz
Piskot
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 22
Reputace: 0
Bydliště: Pardubice/Praha
Registrován: 5.10.2017 16:22
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od Piskot »

Zajímavé by také mohlo být Jihlavské podzemí (ale nevím jestli jste už někdy nebyli)
Uživatelský avatar
Evžen111
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1493
Reputace: 249
Bydliště: Hlásnice
Registrován: 5.7.2015 11:14
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od Evžen111 »

Hlásím se na obě noci a přijedu z dcerou Veronikou, čerstvou maturantkou do kosmonautiky také zapálenou, však ona popovídá co už má za sebou a kde už všude byla. Těšíme se na vás i na Dukovany
E
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26966
Reputace: 2732
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od Dugi »

Byli jsme v podzemí už několikrát. Ale pokud bude zájem, můžeme se určitě domluvit. ;-)

No paráda, už se na vás moc těšíme!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
TomasPribyl
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 155
Reputace: 10
Registrován: 23.5.2012 21:40
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od TomasPribyl »

Evžen111 píše:Veronikou... čerstvou maturantkou... však ona popovídá co už má za sebou...
Tak tohle si nemůžu nechat ujít. Jedu!
Uživatelský avatar
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 3310
Reputace: 4070
Registrován: 9.1.2013 16:26
Kontaktovat uživatele:
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od Vaclavik »

TomasPribyl píše:
Evžen111 píše:Veronikou... čerstvou maturantkou... však ona popovídá co už má za sebou...
Tak tohle si nemůžu nechat ujít. Jedu!
Předběhl jsi mě v podobném příspěvku :DDD
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10851
Reputace: 10346
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od Pospíšil »

Ale no tak pánové, ... zkušenosti maturantky, ... vždyť to dobře znáte ... alkohol, sex a drogy, co byste ještě chtěli slyšet. :-D :-D :-D
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Evžen111
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1493
Reputace: 249
Bydliště: Hlásnice
Registrován: 5.7.2015 11:14
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od Evžen111 »

Pospíšil píše:Ale no tak pánové, ... zkušenosti maturantky, ... vždyť to dobře znáte ... alkohol, sex a drogy, co byste ještě chtěli slyšet. :-D :-D :-D
No, tak to jste mne docela překvapili s vaším okamžitým odsouzením...
Verča jezdila na akce organizované Milanem, také se účastnila výběru do studentské simulované mise na Mars a v postupu se dostala až do "semifinále". Během tohoto dění dělala z biologie takové věci, že i profesoři na gymnáziu uznale hleděli, když je poprosila o překontrolování výsledků. Zajímá se o experimentální biologii a biochemii, kterou bude i studovat na vysoké. Byla i v Paříži na jazykové škole, aby se zdokonalila, protože úřední řeč ESA je - jak víte - francouzština a ona ji studuje jak hrom, už nyní umí francouzsky pomalu líp než česky. Když už tam byla, stavila se i v centrále ESA aby si získala nějaké kontakty do budoucna, protože chce biologii uplatnit právě v kosmickém programu. Byla i jinde, aby si splnila svůj kosmický sen a těšila se, že si s vámi popovídá a načerpá novou inspiraci.
To, že má někdo devatenáct, neznamená, že je úplný trotl...
Ale jestli to vidíte takto, je mi to líto už kvůli ní a s takovou nemusíme vůbec nikam jezdit. Což je mi líto, protože jsme se těšili...
Takže se omlouvám, ale po tomto nemohu přijet, což mi je opravdu líto a nemyslím si, že by zde pro mne bylo ještě nějaké místo...
E
Uživatelský avatar
Evžen111
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1493
Reputace: 249
Bydliště: Hlásnice
Registrován: 5.7.2015 11:14
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od Evžen111 »

Je to za námi
Naposledy upravil(a) Evžen111 dne 14.6.2020 20:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1131
Reputace: 155
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od Lakely »

Nemyslím si, že by cílem ostatních bylo urážet. Ono se na internetu špatně vyjadřují třeba jen nijak nemyšlené průpovídky. Ale nebudu mluvit za ostatní. Já jen dodám, že mám bohaté zkušenosti s diskutováním, popularizací a učením o vesmíru s dětmi od první třídy, přes puberťáky, až po dospělé. A není nic příjemnějšího, než otevřená mladá mysl, s kterou se dá dobře pobavit o těchto tématech. A co jsem za těch sedm let praxe viděl, tak mnohem větší procento těch lidí, co nic nevědí a ani nejsou se schopni se bavit o nějakém tématu je mezi dospělými. Naopak mezi zmíněnými puberťáky je naopak neuvěřitelné množství nadšených a zvídavých lidí, co měli štěstí, že je vzdělávací systém ještě nesemlel a navzdory jemu si stále drží přehled v tom, co je baví. :)

Fandím každému, kdo má koníček a zájem, bez ohledu na věk! A víc mladé krve do kosmonautiky!
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke

Odpovědět

Zpět na „Setkání“