Jak popularizovat kosmonautiku

Tady můžete debatovat o tom jak popularizovat kosmonautiku. Můžete hodnotit již existující projekty, nebo sami navrhovat nové.
jregent
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 277
Reputace: 18
Bydliště: Bystřice pH
Registrován: 13.6.2014 16:48
Re: Jak popularizovat kosmonautiku

Příspěvek od jregent »

niekoľko článkov mám už rozpracovaných,
Když budeš psát na Kosmonautix, budeš mít najednou spoustu fanoušků,
a budeš se moci soustředit na psaní, zpracování zdrojů
a webové technikálie a organizování přehodit na Dugiho :-D
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Jak popularizovat kosmonautiku

Příspěvek od Dugi »

Uvidíme, zatím bych nepředbíhal. Dveře do redakce máme pochopitelně otevřené, ale autor musí mít něco za sebou, abychom mohli posoudit jeho styl. Takže časem nebudu proti, ale zatím mám k rozhodování moc málo materiálů. Navíc autoři webu se rekrutují z aktivních členů našeho fóra.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
bloodlines2
Re: Jak popularizovat kosmonautiku

Příspěvek od bloodlines2 »

Osobně zastávám názor že by se popularizace kosmu měla omezit na osoby starší 18 let pro hrozbu nebezpečnosti podobě jako reklamy anebo výdej návykových látek.
EugeneSpace
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 61
Reputace: 2
Bydliště: Hluboká nad Vltavou
Registrován: 3.4.2018 21:51
Kontaktovat uživatele:
Re: Jak popularizovat kosmonautiku

Příspěvek od EugeneSpace »

bloodlines2 píše:Osobně zastávám názor že by se popularizace kosmu měla omezit na osoby starší 18 let pro hrozbu nebezpečnosti podobě jako reklamy anebo výdej návykových látek.
A já zastávám názor že je to věda pro všechny věkové kategorie. :) Kosmonautika mně například pomohla na základce v hodinách fyziky ;) A nejsem sám, když jsem ležel v nemocnici, tak jsem se bavil s 12letým klukem, co ležel vedle mně a povídali jsme si o SpaceX. :-D Zde je vidět, že kosmonautika zasahuje i do mladší kategorie. Takže tvůj názor je zcela zbytečný a dal bych si pozor, administrátor ti zase smaže účet. ROFL
Uživatelský avatar
Samo
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2102
Reputace: 1307
Registrován: 29.8.2015 22:52
Re: Jak popularizovat kosmonautiku

Příspěvek od Samo »

Kozmonautika nieje škodlivá a podporuje to že sa mladý zaujímajú o techniku a vedu a tých vedcov a technikov bude treba aj pri tvojej ochrane pred inváziou či čo... alebo myslíš že sa ubránime palicami?
"When you wish upon a falling star, your dreams can come true. Unless it's really a meteor hurtling to the Earth which will destroy all life. Then you're pretty much hosed, no matter what you wish for. Unless it's death by meteorite."
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Jak popularizovat kosmonautiku

Příspěvek od Dugi »

Tak to bychom měli vyřešené.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
MilanSpace
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 639
Reputace: 269
Bydliště: Pardubice
Registrován: 2.9.2010 19:12
Kontaktovat uživatele:
Re: Jak popularizovat kosmonautiku

Příspěvek od MilanSpace »

Dugi píše:Tak to bychom měli vyřešené.
Ty nám tady, Dugi, nedopřeješ ani trochu zábavy a alternativního vzdělání a prozření :? :( :facepalm:
-------------------
Milan H.
www.halousek.eu
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Jak popularizovat kosmonautiku

Příspěvek od Dugi »

Stydím se. :oops: :-D
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
vonbraun
Uživatel v podmínce s výstrahou
Uživatel v podmínce s výstrahou
Příspěvky: 33
Reputace: -88
Registrován: 30.10.2021 10:10
Re: Jak popularizovat kosmonautiku

Příspěvek od vonbraun »

Je ta vaše partička okolo těchto stránek nějaký ucelený celek, anebo jen volné sdružení dobrovolníků? A je v kosmonautice hlad po lidech? Na SŠ (v tom roce 2013, kdy sem maturoval) taky chodili z armády a ze Škodovky, páč neměli lidi.

Je vaše komunita tak silná, aby si troufla i na indoktrinační semináře tohoto ražení? :Drbe se na hlavě:
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10789
Reputace: 10149
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Jak popularizovat kosmonautiku

Příspěvek od Pospíšil »

B je správně.
Ano
Je
😉
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong

Odpovědět

Zpět na „Popularizace vesmíru“