Narozeniny

Název mluví za vše
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10930
Reputace: 10542
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Narozeniny

Příspěvek od Pospíšil »

Neutuchající elán, dostatek času a stálého nadšení pro kosmonautiku a tento portál Ti upřímně přeju za sebe, Dugi!
Ať Tě síla provází! :palec nahoru: :)


---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
tonda
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 420
Reputace: 226
Bydliště: Světlá n.S.
Registrován: 5.9.2012 8:00
Re: Narozeniny

Příspěvek od tonda »

Tak já se připojuji ke gratulacím,přeji především pevné zdraví a nevyčerpatelný elán do práce pro nás fanoušky vesmíru a štěstí,spokojenost a radost ze života,suprový nápady a jen úspěchy při komentování startů! :klaní se: :palec nahoru: :palec nahoru:
ptpc
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6269
Reputace: 1550
Registrován: 17.9.2015 20:36
Re: Narozeniny

Příspěvek od ptpc »

Taktiež ti prajem všetko najlepšie k tvojim narodeninám! :) :) :)

To som ale nevedel že si taký mladík... :-D
mol
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 77
Reputace: 35
Registrován: 16.12.2014 12:59
Re: Narozeniny

Příspěvek od mol »

I já se přidávám ke gratulaci, přeju všechno nejlepší .
Uživatelský avatar
matej
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 594
Reputace: 133
Registrován: 14.1.2014 21:13
Re: Narozeniny

Příspěvek od matej »

Všetko najlepšie !
Môj cieľ je prostý. Je to úplné chápanie vesmíru, prečo je taký ako je a prečo vôbec existuje. (Stephen Hawking)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26970
Reputace: 2733
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Narozeniny

Příspěvek od Dugi »

Nereagoval jsem na jednotlivá přání a řekl jsem si, že poděkuju na konec dne všem gratulantům. Moc Vám všem děkuju, udělali jste mi ohromnou radost. Jste skvělí a mám opravdu moc velkou radost, že tu jste. Tvoříte úžasnou komunitu, která mi dělá jen radost. Je skvělé mít kolem sebe lidi, jako jste Vy.
A teď ještě pár reakcí k přáním:

vai777 – Ondro, jak už jsem psal, posádka kosmonautixu mi dělá jen radost už několik let. Nemám sebemenší důvod si myslet, že se změníte. Jste úžasná parta lidí a jsem fakt rád, že tu jste.

MaG – Jé, no jo Jihlava se blíží, už teď se moc těším. :-)

Lakely – Přesně tak, beznohý dárek mi dneska udělal radost hned ráno.

Wopat – Já tomu věřím, vždyť kosmonautiku čeká tolik úžasných okamžiků, které máme možnost sdílet díky internetu prakticky v reálném čase.

Pospíšil – Mirku, moc děkuju za asi nejoriginálnější obrázek k narozeninám. Opravdu jsi mne pobavil :-). A děkuju i za přání. Věřím, že pokud budou na portálu takoví lidé, jako doposud, tak se nebojím.

tonda – Díky moc, zdraví snad bude držet tak, jako doposud, elán mám i díky skvělým lidem kolem sebe, spokojenost pramení z toho, že dělám věci, které ostatní lidi baví a nápady snad taky nedojdou. A úspěchy? To je jen špička ledovce, která ale potěší. ;-)

ptpc – To víš, klamu tělem, odjakživa vypadám starší. :-)

mol – Moc děkuju

matej – Děkuju!

Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10930
Reputace: 10542
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Narozeniny

Příspěvek od Pospíšil »

Hm, pěkná šampuska :palec nahoru: ... památka od Pavlíků? ;)
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26970
Reputace: 2733
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Narozeniny

Příspěvek od Dugi »

Jak sám moc dobře víš, jsou otázky, na které se veřejně nedá odpovědět. Možná ano, možná ne. :-)
Původ této sklenky patří mezi podobná tajemství jako jsou třeba informace z L2. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10930
Reputace: 10542
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Narozeniny

Příspěvek od Pospíšil »

V pohodě, nebudu vyzvídat. Doma máme 2 SpX hrnky/sklenky a "no-brand šampusky" nám zcela vyhovují. :)
Jen mě zajímalo, jestli sis to nechal vyrobit sám, nebo se to někde prodává/dostává. 8-)
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3950
Reputace: 384
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Narozeniny

Příspěvek od vai777 »

Pokud se nemýlím, dnes slaví narozeniny Tomáš Přibyl! :tlesk:
Všechno nejlepší, zdraví, štěstí, pohodu, hodně setkání se zajímavými lidmi i technikou a ať je pořád o čem psát (pokud možno v pozitivním kontextu)!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“