Re: Astronomická pozorování
Napsal: 11.12.2013 0:51
Výtečně Tomasi!!! Díky moc, já to úplně "výmáz z harddisku", v práci nám zdravotně odešel další techniktomas píše:Gubareve, jak to vypadá s výletem do Plzně mezi svátky? Máš už nějaký termín?
a je to taková ..........., že to ani nejde psát. Naprostá nestíhačka a do toho křeče s koncem roku.
Teď jsem si konečně zapnul v klidu konferenci...
Co říkáte na čtvrtek 26/12?
Ještě je u mě schůdná sobota 21/12, možná ještě lepší,
jdu napsat kamarádovi z KALu hned teď a zkusíme to začít koordinovat.
Za mě teď narychlo aspoň toto.