Noční měsíční halo jest věc nádherná! Moc pěkný.
(škoda, že to velký rozlišení už je low q, ale jasný, webka...)
Mě před pár dny naprosto a dokonale odrovnalo toto (vidět to
na vlastní oči, tak jdu k zemi...):
A halo combined with a full parhelic circle, two sun dogs and a 120° parhelion, photographed in Finland.
To už jsou blízká setkání třetího druhu! UFO!!
Re: Astronomická pozorování
Napsal: 5.11.2013 8:36
od digiart
Tak to je nádhera, tohle vidět opravdu bych myslel že po nás jdou UFO
Re: Astronomická pozorování
Napsal: 5.11.2013 19:17
od Gubarev
Hybridní zatmění z 3/11 z vesmíru
1) EUMETSAT (geostac. orbit nad Afrikou):
2) Electro-L (geostac. orbit nad Indickým oceánem):
Re: Astronomická pozorování
Napsal: 7.11.2013 14:13
od lamid
Fotka, ktora sa tu objavila sa satala APOD Astronomy Picture of the Day Astronomický snímek dne
...a jedna domácí fotka Lovejoy od moc šikovnýho našince (323K13L): Obloha je plná vlasatic...jedna aktuální domácí.
C/2013 R1 Lovejoy
Foceno 13.11.2013 - vysoká oblačnost a mlha, nakonec docela pěkně viditelná i v triedru 10x50
30x80s, canon eos 1000Dm, canon70-200/f4 L @200/f5, EQ5