Re: Astronomická pozorování
Napsal: 16.10.2013 19:49
Případný návrh na výlet. Poslední 2 týdny letos mám mít dovolenou,
vyrazil bych na 2-3 dny a dal si víc programů. Ubytko někde na hotelu.
Může to být parádní...Jedu na 100%
První české 3D planetárium v Plzni se otevře lidem 4. listopadu
http://www.ceskenoviny.cz/...y/prvni-ce ... adu/994952
V Plzni se otevře první 3D Planetárium v ČR
http://www.scienceworld.cz/aktuality/v- ... v%C2%A0cr/
První 3D Planetárium v ČR
http://www.techmania.cz/clanky.php?key= ... arium_v_cr
Program ve 3D Planetáriu
http://www.techmania.cz/info.php?key=8810

vyrazil bych na 2-3 dny a dal si víc programů. Ubytko někde na hotelu.
Může to být parádní...Jedu na 100%
První české 3D planetárium v Plzni se otevře lidem 4. listopadu
http://www.ceskenoviny.cz/...y/prvni-ce ... adu/994952
V Plzni se otevře první 3D Planetárium v ČR
http://www.scienceworld.cz/aktuality/v- ... v%C2%A0cr/
První 3D Planetárium v ČR
http://www.techmania.cz/clanky.php?key= ... arium_v_cr
Program ve 3D Planetáriu
http://www.techmania.cz/info.php?key=8810
