Re: Astronomická pozorování
Napsal: 14.10.2013 12:57
Děkujibaranka
To Gubarev: Na jeden snímek bez ůprav dost dobré.Jinak mám za to, že bez stojánku (třeba jednoduchého do stovky) se neobejdeš. Jde i upevnit foták na stojan s dalekohledem nebo fotit za okulárem dalekohledu kde stačí i lehké přiložení foťáku na okulár.
(stativ vs. přístroj), upotřebil bych jej na obojí...




