Re: Astronomická pozorování
Napsal: 15.8.2013 7:22
Netušíš Gubareve, jak dlouhá byla expozice u fotky tvého známého ze Slovenska?
Diskusní fórum o kosmonautice
https://forum.kosmonautix.cz/
Vyzjistim a pripojim i tu druhou fotku pro porovnani.tomas píše:Netušíš Gubareve, jak dlouhá byla expozice u fotky tvého známého ze Slovenska?
Jestli bude dnes lepsi pocasi, tak vytahnu na terasu asi i vetsi kukadlo. Rozhodne budu dnes na strazi,baranka píše:Tak u nás bylo také zataženo, již jsem měl problém prí pořízení snímku Měsice kde jsem hrál na honěnou s Měsícem mezi mraky a už od 22 hodin jsem to musel ukončit. Měsíc tedy mám a na novu se mrknu na snímky z pondělního rána kde bych měl mít onu oblast zachycenou.
Shodou nahod se zrovna dnes objevila na verejnosti data, ktere namerily satelityvai777 píše:Doufám, že to sem už někdo nedával.
Hádejte, na co ukazuje ta šipka:




Souhlasim s tebou, ale dovol mi te doplnit o to, co dela tuto dobu revolucni.marekS píše:Je to neuveritelné. V dnešnej pretechnizovanej dobe kde máme všade samé automatické senzory (satelity,teleskopy,detektory) objaví takýto významný úkaz vo vesmíre amatérsky astronóm.
Japoncovi čo túto Novu objavil vyjadrujem hlbokú poklonu.
Tak zde jsou doplnujici info:tomas píše:Netušíš Gubareve, jak dlouhá byla expozice u fotky tvého známého ze Slovenska?