Tak jsem ted zjistil, ze John Chumack ma stejnej binokul jako ja.
To jeste neni nic tak svetoborneho - za cca 2k+ si ho muze koupit kazdy.
Ale ten blazen zase zaexperimentoval a udelal krz nej fotku mlecne drahy,
jen se ted sklanim pred tou koincidenci, pac minule utery jsem s nim koukal
presne do stejnych mist...

A bylo to uzasne, jen se samozrejme neda
srovnavat ocni sitnice a CCD prvek, ktery fotony zachycuje v prubehu casu.
Takze dopredu priznavam: takhle to opravdu nevypadalo
Davam to sem hlavne z duvodu toho, jak si sikovny astrofotograf najde jakoukoli
moznost neco zajimaveho blejsknout..
Nejen ten NUTNY "knowhow", jak usporadat opticke/elektronicke a posleze
postprodukcni sw prvky. Ale ten napad vyuzit treba i detskou cocku ze stavebnice,
ktera vam najednou doda uzasny output. To je opravdu NAREZ.
