Re: Astronomická pozorování
Napsal: 2.8.2013 10:35
Diky, mam z nej fakt radost. 
Diskusní fórum o kosmonautice
https://forum.kosmonautix.cz/
Tuto noc! Ale ze zapadu se blizi bourka...GUBAREV píše:
Připravte se na planetární supervíkend
http://www.astro.cz/clanek/5881?utm_sou ... ign=clanky


Tak to, co se pred par minutama spustilo, je tedy masivni tropicka bourka,GUBAREV píše:na SZ obzoru probiha nadherne bleskove divadlo. Neni slyset ani decibel, vse je daleko,
s tou absenci zvuku to vypada opravdu bizarne a uchvatne.

