Tak jsem se do toho včera přece jen pustil.
Mám nafocenu zatím jen jednu složku ze čtyř, byla to celkem fuška (163 stran), ale řeknu vám, stálo to za to!
Některé dobové články a popisky k obrázkům jsou naprosté perly. Jeden příklad za všechny.
Možná byste se taky chtěli na chvíli vrátit o 40-60 let zpět v čase a začíst se do té skvělé propagandy v Mladé frontě, Vlastě, Obraně lidu a podobných tiskovinách, což? Tak dobrá, podělím se s vámi ... pohodlně se usaďte, něco dobrého si nalijte, ale držte se pevně, ať si smíchy nepřivodíte nějaké zranění.
https://photos.app.goo.gl/i5SoFDhDJ8fWQN6x6
To be continued