Stránka 2 z 2

Re: Patnácté oficiální setkání - rok 2026

Napsal: 9.5.2026 16:29
od Dugi
Škoda, ale chápu to. Snad příště. Ale co ostatní?

Re: Patnácté oficiální setkání - rok 2026

Napsal: 13.5.2026 23:49
od Dugi
Dobrá zpráva, máme definitivně potvrzené ubytování na OBĚ NOCI. Ale kde jsou přihlášky? Zatím se ozval jen ptpc!

Re: Patnácté oficiální setkání - rok 2026

Napsal: 7.6.2026 11:38
od Dugi
Tak jo, máme za sebou 15. oficiální setkání, které s sebou přineslo hned dvě prvenství.

1) Byl to nejmenší sraz v historii. Na obě noci dorazil jen ptpc a na cca 3 hodiny v sobotu přijel Jirka Hošek. Srazu jsme se zúčastnil i já, takže účast byla zhruba 2,5 člověka. :-D
2) Šlo (asi) o první sraz, na kterém jsem byl nejmladším účastníkem. :-)

V první řadě bych chtěl moc poděkovat ptpc i Jirkovi za to, že dorazili a zúčastnili se srazu. Chvilku jsme přemýšlel, zda jsme nemohl udělat něco jinak a lépe, aby byla účast vyšší, ale nakonec si myslím, že se sraz povedl i v komorním pojetí. Na druhou stranu budu určtiě moc rád, když bude příští rok účast mnohem vyšší! :palec nahoru:
Takže ještě jednou díky oběma klukům, kteří dorazili a jsem rád, že prohlídka arény měla úspěch. :-)

Re: Patnácté oficiální setkání - rok 2026

Napsal: 7.6.2026 18:44
od ptpc
Súhlasím s Dugim, že zraz bol síce komorný, ale zato výživný... :)
Za mňa prehliadka najmodernejšej hokejovej, resp. viac účelovej haly v ČR (teda zatiaľ) bola úžasná a som nadšený. Dostali sme sa do miest, kde sa bežný človek nedostane a mali sme doprovod, ktorý bol na stavbe haly od jej začiatku.
A debata s Jiřím Hoškom, tá bola tiež super.
A samozrejme ja sa chcem poďakovať Dugimu, že sa chopil úlohy hostiteľa na jednotku.

P.S.: Tých prvenstiev by sa dalo nájsť viac, aj keď sa priamo netýkali zrazu... :-D :-D :-D