Tak jo, máme za sebou 15. oficiální setkání, které s sebou přineslo hned dvě prvenství.
1) Byl to nejmenší sraz v historii. Na obě noci dorazil jen ptpc a na cca 3 hodiny v sobotu přijel Jirka Hošek. Srazu jsme se zúčastnil i já, takže účast byla zhruba 2,5 člověka.

2) Šlo (asi) o první sraz, na kterém jsem byl nejmladším účastníkem.
V první řadě bych chtěl moc poděkovat ptpc i Jirkovi za to, že dorazili a zúčastnili se srazu. Chvilku jsme přemýšlel, zda jsme nemohl udělat něco jinak a lépe, aby byla účast vyšší, ale nakonec si myslím, že se sraz povedl i v komorním pojetí. Na druhou stranu budu určtiě moc rád, když bude příští rok účast mnohem vyšší!
Takže ještě jednou díky oběma klukům, kteří dorazili a jsem rád, že prohlídka arény měla úspěch.
