Dawn

Novinky o sondách a družicích
Odpovědět
Uživatelský avatar
matej
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 589
Reputace: 127
Registrován: 14.1.2014 21:13
Re: Dawn

Příspěvek od matej »

SLV píše:Tie zlomi akoby idu do tvaru klinu a doslova sa priblizuju s dvoch stran toho krateru...ze by tam prebiehala nejaka tektonika? Uvidime ked bude dawn nizsie...ale mam pocit ze tam nejaky mali mesiacik lieta okolo ceres. Vsimnite si ten tmavy fliacik, co sa akoby pohybuje nad povrchom.
No nehnevaj sa, ale pravopis máš katastrofálny :o , a to nehovorím o ˇ a ´. :facepalm: Mali mesiačik a malý mesiačik je VEĽKÝ rozdiel. Ak ti záleží na ostatných členoch fóra, tak sa skús viac nažiť. ;)
Môj cieľ je prostý. Je to úplné chápanie vesmíru, prečo je taký ako je a prečo vôbec existuje. (Stephen Hawking)
SLV
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 111
Reputace: 0
Registrován: 12.10.2012 12:32
Re: Dawn

Příspěvek od SLV »

Kaslem navas aj na tvoje gramaticke okienko...cavte
ps. Poprosim zmazat konto.
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 643
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Dawn

Příspěvek od Wopat »

Já bych to hned neviděl tak černě. Nikdo tě odsud nevyhání, naopak. To, že jsi byl slušně upozorněn na gramatickou stránku tvého psaní přeci není důvod k opuštění fóra. To by byla škoda.
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
matej
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 589
Reputace: 127
Registrován: 14.1.2014 21:13
Re: Dawn

Příspěvek od matej »

SLV, skutočne sa nehnevaj, človek musí pracovať na sebe celý život, a preto aj príspevok, ktorý je výborný obsahom stráca, pokiaľ je napísaný zle. Len toľko :(
Môj cieľ je prostý. Je to úplné chápanie vesmíru, prečo je taký ako je a prečo vôbec existuje. (Stephen Hawking)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Dawn

Příspěvek od Dugi »

Matej má pravdu. Ber ohledy na to, že tvoje zprávy někdo čte a někdy to opravdu připomíná luštění vojenské šifry. Když ignoruješ gramatická pravidla, tak lidé, kteří po tobě čtou příspěvek, tak musí luštit, co jsi tím vlastně myslel.
Jediné, co nechápu je tvoje uražená reakce, která se do téhle situace totálně nehodí.
Bohužel jsi ukázal, jaký je současný trend. Mladí lidé bohužel kašlou na gramatická pravidla a když je někdo upozorní na to, že by měli psát lépe, tak jsou ještě arogantní a posílají je bodnout. Místo toho, aby sklopili hlavu a uznali chybu, protože ta je skutečně na jejich straně. Pokud někdo ignoruje gramatiku, pak je to jeho chyba. Matej se zachoval správně - vůbec se mi nelíbí, tvůj uražený postoj. Pokud bys napsal něco ve stylu - máš pravdu, udělal jsem tam chyby, příště si dám pozor atd. Neřekl bych půl slova. Ale takovýhle přístup ve stylu - udělám chybu a když mě na ní někdo upozorní, tak jsem ještě drzý - se mi vůbec nelíbí.
Nedržíme tu nikoho., Dobrovolně ses u nás registroval a asi se ti tu líbí, když jsi napsal téměř 100 příspěvků. pokud chceš odejít, můžeš. Ale na smazání účtu zapomeň, to tady opravdu neděláme. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1900
Reputace: 742
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Dawn

Příspěvek od MaG »

Dušane, mám rád tvé stránky a tebe pro tvou povahu vše řešit v klidu, ale při vší úctě, když někdo neumí uznat, že se může trošičku zlepšit a nic víc po něm ani není chtěno, urazí se a zmizí, tak přece to není pro fórum žádná ztráta. Kdyby chtěl, nikdy nenapíše takový příspěvek. Respektoval bych jeho názor a pokud se nevrátí, účet mu klidně časem smazal.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Dawn

Příspěvek od Dugi »

Jasně, však jsem to psal - je to jeho volba. Násilím tu nikoho nedržíme. :)
Ale důvod, proč nechci nikomu z jakéhokoliv rozmaru mazat profil, pokud se dotyčný rozhodne odejít je jiný. Nechci mazat profily, protože tím by se porušila kontinuita vláken. Někdo by třeba odpovídal na příspěvek, který tam už není. Vlákno by mohlo být nepřehledné - pokud by třeba takových žadatelů bylo víc, úplně by to rozbilo kontinuitu diskuse. Proto nechci nikomu mazat profil. Pokud nás kdokoliv nechce navštěvovat, nemusí. Ale jeho příspěvky tu zůstanou. :)
P.S. Možná je to i taková škola života. Aby někteří neměli pocit, že jsou za svůj projev zodpovědní a že nestačí říct chci smazat profil a po chybách se rázem slehne zem. Každý člověk je za sebe a za svůj psaný projev zodpovědný. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
petrsida
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3884
Reputace: 3051
Bydliště: Lysá nad Labem, Tanvald
Registrován: 27.1.2012 22:17
Re: Dawn

Příspěvek od petrsida »

Pro jazykové okénko nám tu uniklo toto:



ten kopec je větší, jak Mount Everest, osobně si tipuju na kryovulkanismus u všech těch bílých skvrn

PS: omouvám se, za boha se mi nevede ten odkaz umravnit tak, aby se zobrazil přímo, po kliknutí se otevře animace
Naposledy upravil(a) petrsida dne 13.5.2015 22:03, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
fretka323
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1034
Reputace: 3
Bydliště: Orlová
Registrován: 18.6.2014 20:41
Re: Dawn

Příspěvek od fretka323 »

:slint: :slint:
To je naprosto paarádní! Vypadá to jako sopka.
Klidně mne oslovujte Radim.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Dawn

Příspěvek od Dugi »

Odkaz na obrázek opraven - dám Ti tip jak na to - když máš otevřenou tu stránku na imagehostingu, tak klikni na ten obrázek pravým tlačítek a z nabídky vyber "kopírovat adresu URL obrázku". U tohohle obrázku je to:

http://www.imagehosting.cz/images/ceres.gif

No a to pak už jednoduše vložíš do příspěvku. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Sondy a družice“