Třetí oficiální setkání - rok 2014

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Třetí oficiální setkání - rok 2014

Příspěvek od tomas »

To je hodně škoda Lakely. I cesta vlakem bude postrádat tvoje skvělé postřehy. :(

Kdyby byli v Techmánii grandi, tak ti Setkání naopak proplatí jako služební cestu. :)
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Třetí oficiální setkání - rok 2014

Příspěvek od Tommy »

Joj, tak to je opravdu škoda...
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
MilanSpace
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 639
Reputace: 269
Bydliště: Pardubice
Registrován: 2.9.2010 19:12
Kontaktovat uživatele:
Re: Třetí oficiální setkání - rok 2014

Příspěvek od MilanSpace »

Užijte si to v Jihlavě!!! :palec nahoru:
-------------------
Milan H.
www.halousek.eu
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Třetí oficiální setkání - rok 2014

Příspěvek od Dugi »

Díky moc, setkání jsme si užili měrou vrchovatou.
Chtěl bych tímto poděkovat všem účastníkům letošního setkání. Moc rád jsme Vás všechny zase viděl a mohl si s vámi v klidu popovídat. Jen se mi zdá, že rok od roku jsou ty víkendy kratší a kratší. :Drbe se na hlavě:
Chtěl bych poděkovat i Tomáši Přibylovi za skvělou přednášku, která byla zlatým hřebem soboty. Pro Vás, kdo jste nedorazili, tak mám dobrou zprávu - přednáška je natočená a v dalších týdnech ji zveřejníme.
Víkend byl super, všechno běželo bez sebemenšího problému. Pokoj byl asi nejlepší z těch, které jsme kdy měli, stejně tak snídaně byly )úžasné. Kromě počasí, které neovlivníme, neshledávám na srazu jedinou černou kaňku.
Bylo super si popovídat nejen o kosmonautice, ale i o našem portálu jako takovém, našich plánech, ale i o úplně jiných věcech (Greenovy noční záchvaty smíchu nad tabletem :lol: :lol: :lol: ).
Celkově si myslím, že se třetí oficiální setkání podařilo a pokud se nestane nic mimořádného, zopakujeme si to i příští rok. Ještě jednou díky všem, kdo na sraz dorazili. Abecedně to jsou:

Greene
indian22
pobotom
tomas
TomasPribyl
Tommy
vai777



Horní řada zleva: Tomáš Přibyl, indian22, tomas, Greene
Spodní řada zleva: Dugi, Tommy, pobotom, vai777
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Re: Třetí oficiální setkání - rok 2014

Příspěvek od Greene »

Ano, bylo to jako vždy naprosto úžasné! Díky moc všem za tento povedený víkend a doufám, že za rok si to zopakujem ve minimálně ve stejné míře! :tlesk: :klaní se:
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Třetí oficiální setkání - rok 2014

Příspěvek od Tommy »

Mohu potvrdit - sraz byl opravdu parádní! :tlesk:
Moc rád jsem se opět viděl se starou partou a moc rád jsem nově poznal i vaie. :palec nahoru: Přednáška byla rovněž super (i s poměrně hojnou účastí běžné veřejnosti); že nám počasí příliš nepřálo nevadí, do příštího setkání, na které se už teď velmi těším, se určitě naučíme mu poroučet :lol:

P.S.: jak tak koukám na tu fotku, tak si do úkolníčku pro příští setkání poznamenávám dvě věci: nezapomenout si tričko DV a vzít si černý ponožky ať netrhám partu :lol:
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Třetí oficiální setkání - rok 2014

Příspěvek od vai777 »

Děkuju všem letošním účastníkům srazu za skvělý víkend. Musím říct, že tak pohodové dva dny jsem už dlouho nezažil. Moc rád jsem poznal osobně lidi, které znám pouze prostřednictvím skypeferencí- in persona to bylo ještě lepší :)
Díky všem a hlavně Dugimu za zorganizování víkendu :palec nahoru:
Už teď se těším na příští sraz, eventuálně na nějaký "mezisraz"!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Třetí oficiální setkání - rok 2014

Příspěvek od Dugi »

Těší mne, že se Vám sraz líbil a že pomalu dojíždíte ve zdraví do svých domovů. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
rexino
Zkušený vesmírný badatel
Zkušený vesmírný badatel
Příspěvky: 630
Reputace: 25
Registrován: 13.5.2013 15:00
Re: Třetí oficiální setkání - rok 2014

Příspěvek od rexino »

A to vám stretnutie nepokazil ani hokej? :lol:
Každopádne teším sa veľmi na tú prednášku, tie z posledných rokov boli fantastické :palec nahoru:
"Sľúbili ste mi kolónie na Marse. Namiesto toho som dostal Facebook." Buzz Aldrin
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Třetí oficiální setkání - rok 2014

Příspěvek od tomas »

Taky moc děkuju všem, za krásně prožitý víkend, za zážitky a nově nabyté znalosti z přednášky i spousty povídání.

Domů jsme s Indim dorazili v pořádku (u Indiho předpokládám, že těch zbylých několik kilometrů proběhlo v pohodě :) )

Těším se zase za rok a možná ještě dřív.

Odpovědět

Zpět na „Setkání“