Neutron

Diskuse o projektech, plánech a misích americké firmy Rocket Lab.
Odpovědět
Uživatelský avatar
MrG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1134
Reputace: 1331
Registrován: 21.6.2023 8:00
Re: Neutron

Příspěvek od MrG »

Archimedes na skusku v motorovej sekcii Neutronu
Uživatelský avatar
Jayhawk
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 139
Reputace: 26
Bydliště: Karlovy Vary
Registrován: 10.1.2017 11:49
Re: Neutron

Příspěvek od Jayhawk »

Na raketu Neutron se těším, jsem velice zvědaví, jak bude funkční vypouštění 2 stupně vč. nákladu po otevření aerodynamického krytu na 1 stupni. Jiný neotřelí přístup ke znuvupoužitelnosti. Vzpomněl jsem si na jednu Bondovku :go:

Odpovědět

Zpět na „Rocket Lab“