Neutron
Re: Neutron
Archimedes na skusku v motorovej sekcii Neutronu
- Jayhawk
- Pokročilý uživatel

- Příspěvky: 139
- Reputace: 26
- Bydliště: Karlovy Vary
- Registrován: 10.1.2017 11:49
Re: Neutron
Na raketu Neutron se těším, jsem velice zvědaví, jak bude funkční vypouštění 2 stupně vč. nákladu po otevření aerodynamického krytu na 1 stupni. Jiný neotřelí přístup ke znuvupoužitelnosti. Vzpomněl jsem si na jednu Bondovku 
