Dvanácté oficiální setkání - rok 2023

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Dvanácté oficiální setkání - rok 2023

Příspěvek od Dugi »

Právě jsem mluvil s majitelem penzionu a nahlásil mu počty lůžek. Prý se na nás už moc těší. Jen vzhledem ke kapacitě penzionu a objednávkám ostatních není jiná možnost, než vzít ubytování ve dvou apartmánech (každý má dva pokoje po dvou postelích, přičemž oba pokoje v apartmánu mají společné sociální zařízení) ve vedlejším domě. To znamená, že Tonda nebude mít svůj sólo antichrápací pokoj. :-D
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
AdamRudaplaneta
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 51
Reputace: 84
Registrován: 29.5.2022 23:05
Kontaktovat uživatele:
Re: Dvanácté oficiální setkání - rok 2023

Příspěvek od AdamRudaplaneta »

Zdravím, rovněž dorazím. Mám to blízko, a tak ubytování nebudu potřebovat.
"Když jsem se poprvé podíval zpět na Zemi, stojící na Měsíci, plakal jsem." - Alan Shepard
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Dvanácté oficiální setkání - rok 2023

Příspěvek od Dugi »

Super, moc se na tebe těšme!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Dvanácté oficiální setkání - rok 2023

Příspěvek od Dugi »

Pánové, mám velkou radost, že vám mohu říct, že se náš sraz termínově kryje s jednou zajímavou akcí, které bychom se mohli zúčastnit. Jen je potřeba, abyste dorazili pokud možno dříve. Akce začíná v pátek v pět večer, takže příjezd by se hodil kolem čtvrté.
Nejdřív jsem si myslel, že Vás budu napínat, o co jde, ale nakonec jsme se rozhodl, že Vám to prozradím. V jihlavském muzeu totiž v pátek od 17:00 proběhne přednáška o meteoritech, po které by měla být možnost vidět kousek, který dopadl kousek od Jihlavy u obce Stonařov.
Pokud dorazíte včas a budete mít zájem, můžeme se tam vydat společně. Pokud byste dorazili později, můžete dorazit též, ale klidně se můžeme dohodnout, že akci budeme ignorovat. Je to prostě na tom, jak se dohodneme. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Dvanácté oficiální setkání - rok 2023

Příspěvek od vai777 »

My s ptpc dorazíme kolem pěti, takže uvidíme, jak to budeme stíhat...
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Dvanácté oficiální setkání - rok 2023

Příspěvek od tomas »

Ahoj. Nakonec dorazím, ale jen z pátka na sobotu. Dugimu se podařilo ještě dodatečně sehnat ubytování, za což mu moc děkuju. Pánové, moc se na vás těším. Měl bych dorazit včas, takže i přednášku bych měl stihnout.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Dvanácté oficiální setkání - rok 2023

Příspěvek od Dugi »

Tak jo, pánové, už zítra to začne. Dám sem pár základních informací.

1) V průběhu pátečního odpoledne se na vás budu těšit. Psal jsem, že od pěti odpoledne začíná přednáška, ale pokud ji nestihnete, nic se neděje.
2) Pokud na přednášku chcete jít, máte dvě možnosti.
- Dorazíte k penzionu Dena (Jihlava, Fibichova 28), ubytujete se a pak pěšky vyrazíte na přednášku v Muzeu Vysočiny (Masarykovo náměstí 55). Cesta pěšky je dlouhá cca 800 metrů a dá se stihnout i za méně než avizovaných 15 minut (https://mapy.cz/s/manurapazu).
- Dorazíte rovnou k muzeu (auto můžete zaparkovat na náměstí - placené stání (30 Kč/hod, po 17:00 už jen 20 Kč/hod) a po přednášce se přesunete k penzionu na ubytování.
3) V sobotu dopoledne vyrážíme do jaderné elektrárny Dukovany. Pokud se chystáte dorazit až v sobotu a chcete jet s námi, snažte se dorazit pokud možno co nejdříve. Odjíždět budeme cca okolo desáté dopoledne.
4) Při cestě z Dukovan se zastavíme někde na oběd.
5) V Jihlavě budeme zase okolo druhé až třetí odpoledne.
6) Po sobotní večeři má v případě pěkného počasí následovat pozorování profi teleskopem od Jihlavské astronomické společnosti na bráně Matky Boží.

V případě jakýchkoliv problémů, dotazů či nečekaných změn, mne neváhejte kontaktovat. Byl bych rád, pokud byste mi sem (nebo klidně jinam) napsali, kdy se chystáte dorazit a kam - pokud dorazíte vlakem či autobusem, mohu pro vás přijet autem. Hodil by se mi ale časový harmonogram, kdy vás mohu očekávat.
Tak jo, zítra na viděnou!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Dvanácté oficiální setkání - rok 2023

Příspěvek od Lakely »

Ahoj, dorazím v půl sedmé v pátek. Budu tedy jen potřebovat informaci, kde v Jihlavě jste a já tam dojdu. Mám to město rád a rád si najdu cestu sám :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Dvanácté oficiální setkání - rok 2023

Příspěvek od Dugi »

Budeme se na Tebe těšit. Asi mi napiš na Messegner a já Ti dám vědět.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Dvanácté oficiální setkání - rok 2023

Příspěvek od Dugi »

Pánové, děkuju moc Vám všem, kteří jste dorazili na sraz - ať už na celý víkend nebo jen na otočku. Mám velkou radost, že se opět do Jihlavy sjeli milí lidé z celé republiky a že jsme mohli probrat tuny zajímavých témat a taky se zasmát. Speciální poděkování bych měl pro Tondu, který pro nás opět zajistil perfektní sobotní program - tentokrát v podobě návštěvy návštěvnického centra JE Dukovany. :palec nahoru:
Takže nejpozději za rok opět na viděnou. :-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Setkání“