Rady, tipy, návrhy

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Matusor
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 94
Reputace: 67
Registrován: 12.7.2021 9:02
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Matusor »

Ďakujem veľmi pekne, už mi to funguje 👍
Uživatelský avatar
vladimir_kordas
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25
Reputace: 24
Registrován: 6.1.2020 19:17
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od vladimir_kordas »

Matusor píše: 3.11.2022 20:16 Ďakujem veľmi pekne, už mi to funguje 👍
Super, tak to jsem rád 👍
Technický správce webu Kosmonautix.cz , Instagramu a Discordu .
Uživatelský avatar
slappy
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2124
Reputace: 2539
Bydliště: Drahany
Registrován: 9.11.2015 18:48
Kontaktovat uživatele:
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od slappy »

Alchymista píše: 31.10.2022 12:56 tag pre twitter sa vo FF 106.0.2 vôbec nezobrazuje - príspevok vyzerá prázdny
detto odkazy na obrázky z twitter - len text obrazok
Mně se to taky občas stává.. Vložené tweety najednou přestanou být vidět.. Zkoušel jsem různě přijít na to, co to způsobuje (povypínat všechny doplňky, zkusit jiný prohlížeč, restartovat PC, ...), ale nepřišel jsem na to. Vždycky po nějaké době to prostě zase samo začne fungovat.. Naštěstí se to nestává příliš často, takže jsem to dosud nehlásil.. Může to souviset třeba vždy s nějakou probíhající aktualizací na straně Twitteru? U vložených YouTube videí ani u obrázků jsem to nikdy nepozoroval..
Uživatelský avatar
vladimir_kordas
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25
Reputace: 24
Registrován: 6.1.2020 19:17
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od vladimir_kordas »

slappy píše: 8.11.2022 16:11
Alchymista píše: 31.10.2022 12:56 tag pre twitter sa vo FF 106.0.2 vôbec nezobrazuje - príspevok vyzerá prázdny
detto odkazy na obrázky z twitter - len text obrazok
Mně se to taky občas stává.. Vložené tweety najednou přestanou být vidět.. Zkoušel jsem různě přijít na to, co to způsobuje (povypínat všechny doplňky, zkusit jiný prohlížeč, restartovat PC, ...), ale nepřišel jsem na to. Vždycky po nějaké době to prostě zase samo začne fungovat.. Naštěstí se to nestává příliš často, takže jsem to dosud nehlásil.. Může to souviset třeba vždy s nějakou probíhající aktualizací na straně Twitteru? U vložených YouTube videí ani u obrázků jsem to nikdy nepozoroval..
Pokud to v budoucnu opět nastane, tak klidně ihned hlaste, můžu to zkusit prozkoumat. Prozatím si myslím, že chyba na naší straně nebude.
Technický správce webu Kosmonautix.cz , Instagramu a Discordu .
Uživatelský avatar
slappy
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2124
Reputace: 2539
Bydliště: Drahany
Registrován: 9.11.2015 18:48
Kontaktovat uživatele:
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od slappy »

Navazuji na předchozí konverzaci. Dnes se mi tweety zobrazují jen napůl - jako text, bez vložených médií (viz. screenshot).
Je to trošku něco jiného než v předchozím případě (to tweety nebyly vidět vůbec). Tohle zobrazení napůl se občas stává a nejen tady na fóru, a po čase (řádově hodiny až den) se zase samy začnou zobrazovat plně. Není to žádná tragédie, jen by mě zajímalo, co to způsobuje, pokud někdo víte..
Obrázek
PS: I když vypnu doplňky prohlížeče a otevřu to v anonymním okně, poloviční zobrazení přetrvává..
Uživatelský avatar
vladimir_kordas
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25
Reputace: 24
Registrován: 6.1.2020 19:17
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od vladimir_kordas »

Díky za informaci. Vyzkoušel jsem popisovaný problém na mobilu i PC a všude bez problému. Přetrvává Váš problém i nyní?
Technický správce webu Kosmonautix.cz , Instagramu a Discordu .
Uživatelský avatar
slappy
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2124
Reputace: 2539
Bydliště: Drahany
Registrován: 9.11.2015 18:48
Kontaktovat uživatele:
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od slappy »

Ne, dneska už se načítají plně.. Jako vždy se to samo po čase spravilo.. Napadá mě, jak už jsme tu dříve zmiňovali, že jde vždy o nějakou aktualizaci Twitteru nebo DNS adres nebo tak něco.. Ale zase si říkám, proč by to ovlivňovalo jen vykreslování toho skriptu a ne celý příspěvek? Jakoby to bylo bylo spíš něco na straně prohlížeče.. Třeba probíhající aktualizace Chromu? :krčící rameny:
stana85
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 179
Reputace: 9
Registrován: 11.6.2011 15:14
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od stana85 »

Dotaz: Na webu kosmonautix.cz se nedá přihlásit tak jako tady? Tam se musím zvlášť registrovat?
„Jásání nad Starlinky je jásáním nad komíny uhelných elektráren jako symbolem pokroku,“
Jana Tichá
Uživatelský avatar
vladimir_kordas
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25
Reputace: 24
Registrován: 6.1.2020 19:17
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od vladimir_kordas »

Dobrý den,

propojený účet blogu a fóra mít nelze. Jsou to 2 zcela odlišné systémy. Je však možné si založit účet se stejným uživatelským jménem a heslem zde na fóru i na webu.

S pozdravem Vladimír
Technický správce webu Kosmonautix.cz , Instagramu a Discordu .
Uživatelský avatar
Zdenecek
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 402
Reputace: 707
Bydliště: Pár km od Hradce Králové
Registrován: 30.4.2022 12:59
Kontaktovat uživatele:
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Zdenecek »

Dobrý den, chtěl bych nahlásil problém. Vždycky když jdu na fórum, tak se mi odhlásí účet i přesto, že při přihlášení zaškrtnu přihlásit automaticky při každé návštěvě.
Nevíte co s tím?
Předem děkuji za každou radu!
Když jsem oblétával zemi ve své kosmické lodi, viděl jsem, jak je naše planeta překrásná. Lidé, chraňme a zvětšujme onu krásu a neničme ji!

Jurij Alexejovič Gagarin

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“