Při svém genderovém výzkumu

Název mluví za vše
Odpovědět
samosamosamo
Při svém genderovém výzkumu

Příspěvek od samosamosamo »

mě zarazilo kolik žen v kosmonautice na ní odkazuje. https://cs.wikipedia.org/wiki/Nichelle_Nicholsov%C3%A1

Myslíte, že větší zpopulárnění podobnými metodami by přineslo více žen v kosmonautice? :Drbe se na hlavě:
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10836
Reputace: 10290
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Při svém genderovém výzkumu

Příspěvek od Pospíšil »

Ne, nepřineslo.
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Při svém genderovém výzkumu

Příspěvek od Dugi »

Nezakládej zbytečně nová vlákna, respektuj pravidla chodu našeho webu. Pokud to neuposlechneš, přijdou tvrdší kroky než tohle varování. Tenhel příspěvek není výzva k diskusi. Oznámil jsem ti své stanovisko.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Alchymista
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1024
Reputace: 339
Registrován: 14.9.2016 1:01
Re: Při svém genderovém výzkumu

Příspěvek od Alchymista »

samosamosamo píše: 20.7.2022 9:28 mě zarazilo kolik žen v kosmonautice na ní odkazuje. https://cs.wikipedia.org/wiki/Nichelle_Nicholsov%C3%A1
Je možné toto tvrdenie nejak doložiť?
Tých žien je cca 45 američaniek a 11 ostatných - a štyri rusky nepočítam, pretože najmenej jedna letela predtým, než postava Uhury vôbec vznikla. Takže by to nemal byť problém. :mrgreen:
:naštvaný: Fráza "studená vojna" začína dostávať nový obsah...
samosamosamo
Re: Při svém genderovém výzkumu

Příspěvek od samosamosamo »

Alchymista píše: 20.7.2022 13:18
samosamosamo píše: 20.7.2022 9:28 mě zarazilo kolik žen v kosmonautice na ní odkazuje. https://cs.wikipedia.org/wiki/Nichelle_Nicholsov%C3%A1
Je možné toto tvrdenie nejak doložiť?
Tých žien je cca 45 američaniek a 11 ostatných - a štyri rusky nepočítam, pretože najmenej jedna letela predtým, než postava Uhury vôbec vznikla. Takže by to nemal byť problém. :mrgreen:
To je šovinismus.
Dugi píše: 20.7.2022 13:12 Nezakládej zbytečně nová vlákna, respektuj pravidla chodu našeho webu. Pokud to neuposlechneš, přijdou tvrdší kroky než tohle varování. Tenhel příspěvek není výzva k diskusi. Oznámil jsem ti své stanovisko.
No, pro přehlednost je logické témata dělit...
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Při svém genderovém výzkumu

Příspěvek od Dugi »

Jsi na našem webu, tak budeš respektovat naše pravidla! Psal jsem ti, že o tom, co jsme napsal, nediskutuju! Ber to jako konstatování. Tímhle přístupem si za chvíli vykoleduješ restriktivní kroky.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
samosamosamo
Re: Při svém genderovém výzkumu

Příspěvek od samosamosamo »

Dugi píše: 20.7.2022 13:25 Jsi na našem webu, tak budeš respektovat naše pravidla! Psal jsem ti, že o tom, co jsme napsal, nediskutuju! Ber to jako konstatování. Tímhle přístupem si za chvíli vykoleduješ restriktivní kroky.
Tak budu psát vše do jednoho vlákna, a bude v tom binec.. jak chceš! :palec nahoru:
Alchymista
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1024
Reputace: 339
Registrován: 14.9.2016 1:01
Re: Při svém genderovém výzkumu

Příspěvek od Alchymista »

samosamosamo píše: 20.7.2022 13:23 To je šovinismus.
Žiadať doložiť pochybné tvrdenie je šovinizmus? :Drbe se na hlavě: :facepalm:
:naštvaný: Fráza "studená vojna" začína dostávať nový obsah...
samosamosamo
Re: Při svém genderovém výzkumu

Příspěvek od samosamosamo »

"45 američaniek a 11 ostatných"

Posmívat se že jen málo žen se probije přes mužskou dominanci je šovinismus. !
Uživatelský avatar
Squierik
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 401
Reputace: 332
Registrován: 6.6.2018 11:23
Re: Při svém genderovém výzkumu

Příspěvek od Squierik »

Alchymista. Podľa vystupovania tu na fóre si celkom inteligentný človek. Prečo preboha kŕmiš trola? :krčící rameny: Tu fakt konštruktívnu debatu nenájdeš.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“