KOSMOS-NEWS PARTY 2022

Tady můžete debatovat o tom jak popularizovat kosmonautiku. Můžete hodnotit již existující projekty, nebo sami navrhovat nové.
Odpovědět
MilanSpace
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 639
Reputace: 269
Bydliště: Pardubice
Registrován: 2.9.2010 19:12
Kontaktovat uživatele:
KOSMOS-NEWS PARTY 2022

Příspěvek od MilanSpace »

Obrázek

S ohledem na celkovou situaci jsem se rozhodl, že se ani letošní ročník KOSMOS-NEWS PARTY neuskuteční.

Tím se definitivně uzavírá i celá devatenáctiletá existence našich setkání. Děkuji tímto všem, kteří se akcí v Lázních Bohdaneč a Pardubicích od roku 2001 do roku 2019 účastnili, a díky kterým se podařilo vždy vytvořit přátelskou atmosféru každého tohoto setkání.

Všechno ale musí jednou skončit, a konec KNP tak přišel s neuskutečněným setkáním na konci dubna roku 2020.
Děkuji vám všem za dlouholetou přízeň a podporu KOSMOS-NEWS PARTY a věřím, že se budeme i nadále potkávat na podobných akcích, byť třeba v lehce jiném formátu – na semináři KOSMONAUTIKA Hvězdárny ve Valašském Meziříčí, v Jihlavě na setkání KOSMONAUTIX nebo v Praze na akcích českého KOSMO KLUBU.
Milan H.
-------------------
Milan H.
www.halousek.eu
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10789
Reputace: 10149
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: KOSMOS-NEWS PARTY 2022

Příspěvek od Pospíšil »

Milane, to ne, řekni že si děláš srandu a od 1.3. přijmáš přihlášky na letošní ročník. :facepalm:
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: KOSMOS-NEWS PARTY 2022

Příspěvek od Dugi »

Psal jsem to už na FB, ale zkopíruju to i sem.

To je opravdu moc smutná zpráva. Tvé rozhodnutí ale chápu a respketuju. Jen je to hrozná škoda. Sice jsem rozhodně nepatřil mezi časté účastníky, ale mohu Ti upřímně říct, že na ty ročníky, kterých jsem se zúčastnil, budu vždycky vzpomínat jen v dobrém. Chtěl bych Ti moc poděkovat za všechen čas a péči, které jsi věnoval organizování téhle úžasné akce pro všechny zájemce.

:icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Meybe
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2680
Reputace: 2321
Bydliště: Chlumec
Registrován: 25.8.2015 8:46
Re: KOSMOS-NEWS PARTY 2022

Příspěvek od Meybe »

Velmi smutná zpráva. Doba je zlá. Moc děkuji Milane tobě, i tvé rodině, že jsi tolik let měl nervy a chuť organizovat pravidelná setkání. Bylo v tom hodně srdce a já poslední dobou pozoruji čím dál častěji, že to už se nějak do té „nové doby“ nehodí. Dokážu si představit, že nejtěžší to muselo být právě pro tebe, a nám nezbývá, než to rozhodnutí respektovat. Přál bych si, aby toto byla připomínka některým jedincům, že nic není samozřejmé, a že projev vděku a úcty není sprosté slovo.
Těším se na jiná setkání, byť už budou v jinem duchu. Díky za tvou práci! :palec nahoru:
---------------
"Nejhezčí sny jsou ty, které se uskuteční."

Odpovědět

Zpět na „Popularizace vesmíru“