Nový vzhled fóra

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Sajri
Zkušený vesmírný průzkumník
Zkušený vesmírný průzkumník
Příspěvky: 381
Reputace: 569
Bydliště: Ondřejov
Registrován: 21.3.2017 14:40
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Sajri »

Jen doufám, že to uživatelé nevezmou jako návod a nerozhodnou se přispět do všech vláken jen proto, aby volba "Vaše příspěvky" jim potom fungovala stejně, jako Tobě :-D
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1900
Reputace: 743
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od MaG »

Ještě jednou děkuji za vše. Vypadá to i na méně agresivní modrou. Není co dodat :)
Uživatelský avatar
Roman89
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 285
Reputace: 181
Registrován: 23.2.2017 2:31
Kontaktovat uživatele:
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Roman89 »

Ahoj, Dušan mi říkál, že se tady řeší nový vzhled, ještě jsem neměl čas si to všechno zpětně pročíst, ale chtěl bych taky říct svůj názor. Za mě byl předchozí vzhled určitě lepší a hlavně přehlednější. Nejsem z těch kdo má rád velké změny, pokud už je něco nějak zaběhnuté a funguje to dobře tak proč to měnit. Uvítal bych možnost volby a v nastavení si moci vybrat to co mi vyhovuje. Jelikož nemám čas moc doma vysedávat u PC, používám na veškeré věci na internetu včetně fóra kosmonautixu mobilní telefon. A zrovna u zobrazení v telefonu se nové změny neprojevili moc dobře. Je to celkově hrozně nepřehledné a nesmyslné.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Dugi »

Prosímtě přečti si aspoň můj úvodní příspěvek. Pak uvidíš, proč se ta změna dělala. tvoje poznámka o tom, že se nemá měnit něco, co funguje, mne v této souvislosti dost pobavila. A tahle šablona je responzivní pro mobily, což ta stará nebyla.
Schéma fóra zůstalo stejné, změnila se pouze grafika.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Roman89
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 285
Reputace: 181
Registrován: 23.2.2017 2:31
Kontaktovat uživatele:
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Roman89 »

Dugi píše: 9.9.2020 22:44 Prosímtě přečti si aspoň můj úvodní příspěvek. Pak uvidíš, proč se ta změna dělala. tvoje poznámka o tom, že se nemá měnit něco, co funguje, mne v této souvislosti dost pobavila. A tahle šablona je responzivní pro mobily, což ta stará nebyla.
Schéma fóra zůstalo stejné, změnila se pouze grafika.
Jasně, pomalu se k tomu dostávám. Ja teda sice s dřívější verzi žádné větší potíže nezaznamenal, ale budiž, zastaralé to asi bylo. Aktuální verze má možnost mobilního zobrazení, jenže zde je největší kámen úrazu, protože právě zobrazení pro mobily je pro mě nepoužitelné, takže musím pokaždé stránku přepínat na zobrazení pro desktop
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Dugi »

No tak buď rád, že to jde přepnout. Spousta jiných uživatelů naopak tu mobilní verzi chce. ;-)
A buď rád, že jsi s minulou verzí neměl problémy, jsi asi jeden z mála uživatelů s takovou zkušeností.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Roman89
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 285
Reputace: 181
Registrován: 23.2.2017 2:31
Kontaktovat uživatele:
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Roman89 »

Dugi píše: 9.9.2020 22:54 No tak buď rád, že to jde přepnout. Spousta jiných uživatelů naopak tu mobilní verzi chce. ;-)
A buď rád, že jsi s minulou verzí neměl problémy, jsi asi jeden z mála uživatelů s takovou zkušeností.
Ale jo časem si asi zvyknu no. Jinak k těm navrhovaným skinům za mě nejlepší "myInvision" a taky není špatný "aero" trochu mi to připomíná starý vzhled, takový retro styl. Tmavé skiny osobně nepoužívám, ale samozřejmě je fajn, že si může každý vybrat co mu vyhovuje.
Uživatelský avatar
Laranto
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 52
Reputace: 12
Bydliště: Praha
Registrován: 6.5.2013 19:56
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Laranto »

Já mám s mobilním vzhledem jeden problém, a to že u sekcí není vidět poslední aktivní vlákno. Hledat co se změnilo přes nové příspěvky v menu mi přijde poněkud neergonomické. Obě aktuálně nastavené šablony to bohužel mají takto.

Obrázek

Ze začátku nastavený Simplicity Dark Blue poslední příspěvek viditelný má

Obrázek
Uživatelský avatar
Navi
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 437
Reputace: 38
Registrován: 20.7.2013 18:45
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Navi »

Já bych poprosil o přidání stromu témat (Obsah fóra < O fóru < Připomínky a návrhy), který je vždy nahoře i dolu, kde je nyní pouze tlačítko "Obsah fóra".
Pomohlo by mi to při dočtení tématu k rychlejšímu návratu o úroveň výš a to bez nutnosti rolovat až nahoru.
Ale není to nic kritického, takže klidně s tím až někam na konec seznamu, pokud to vůbec půjde.
Každopádně oceňuji, že se tomu někdo věnuje a oceňuji práci každého dobrovolníka, který Kosmonautixu věnuje svůj volný čas. Díky vám všem za to. Chodím sem moc rád :palec nahoru:
Uživatelský avatar
DrHorak
Zkušený vesmírný badatel
Zkušený vesmírný badatel
Příspěvky: 749
Reputace: 13
Bydliště: Praha
Registrován: 9.11.2017 18:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od DrHorak »

Za mmne ChesterBlue (mé oči naopak spíš unavuje bílá plocha ;) ).
"Skafandry se vezměte sebou. Možná je budete potřebovat." - Kapitán Nemo v románu J.M.Trosky - Zápas s nebem

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“