Starship SN8 v Texasu

Informace o zkouškách nových technologiích firmy SpaceX.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Starship SN8 v Texasu

Příspěvek od Dugi »

Pozor, vždyť já taky hodně často uteču k emocím. Ať už to byl přenos skoku Starhopperu nebo SN5.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Squierik
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 401
Reputace: 332
Registrován: 6.6.2018 11:23
Re: Starship SN8 v Texasu

Příspěvek od Squierik »

Ja neviem, čo sa divíte. Je to Američan a oni majú veľmi blízko k tomu, čo mi nazývame preafektované správanie.
A potom je to youtuber a ukážte mi jedného skutočně úspešného, ktorý sa nespráva takto. A v tomto prípade ani nemusíme chodiť do zahraničia. Kto dnes chce robiť masovú show, musí sa správať takto.
Sajri
Zkušený vesmírný průzkumník
Zkušený vesmírný průzkumník
Příspěvky: 381
Reputace: 569
Bydliště: Ondřejov
Registrován: 21.3.2017 14:40
Re: Starship SN8 v Texasu

Příspěvek od Sajri »

Nemusí se chovat takhle. Viz třeba Scott Manley, který má dokonce víc odběratelů, než Everyday astronaut. A našel bych i další příklady.
Ale taky nevím, co řešíte - když mě někdo jeho stylem nevyhovuje, tak na něj nekoukám...
Uživatelský avatar
laik
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1163
Reputace: 720
Registrován: 19.6.2016 8:52
Re: Starship SN8 v Texasu

Příspěvek od laik »

Pokračování OT: Takhle bohužel vypadají dnešní dvacátníci. Čím dále na západ, tím méně jsou lidé dospělí. Protože nemuseli v životě ničemu skutečně čelit a dospět. Také jsou muži více zženštilí a ženy neženské.

Za mě je Everyday Astronaut hodnotný kanál, kde pozitiva převažují nad negativy. Scott Manley je ze Skotska a navíc je starší a vzdělanější. Proto je serióznějšího projevu.

Odpovědět

Zpět na „Testování“