Výzva

Vše o soutěžích v KSP
Odpovědět
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 643
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Výzva

Příspěvek od Wopat »

Brouzdal jsem na KSP fóru a našel tam geniální inspiraci. Rozhodl jsem se tedy vyzkoušet tento šikovný nápad tady u nás. Nejedná se o soutěž jako takovou, spíše o výzvu ke splnění nějakého peprného úkolu.

O co jde? Hráč si vymyslí nějaký netradiční úkol a sám jej splní, aby bylo jasné, že to není nemožné. Poté tento úkol zadá ostatním jako VÝZVU spolu s přiloženou foto či video dokumentací o splnitelnosti. První člověk, který vloží příspěvek s důkazem, že úkol splnil, má výhradní právo na předložení další výzvy.

Jde o to vymýšlet netradiční, vtipné, stupidní či husarské kousky, které se příliš nehodí pro naše tradiční soutěžní kola. Čím bizarnější úkol, tím lépe. Důležité však je, aby úkoly zůstaly krátkodobé, maximálně střednědobé. Vhodné jsou tedy úkoly ve smyslu: dosáhni takové a takové rychlosti na ranveji u KSC; přistaň na Munu s desetimístným roverem atd. Nevymýšlejte úkoly typu: postav čtrnáctimodulovou stanici na orbitě Eeloo. Do toho by se nikomu samozřejmě nechtělo. Čím kratší úkol, tím více lidí se jej zúčastní.

Je jasné, že může nastat situace, kdy jeden hráč zveřejní výzvu a někdo jiný ji za půl hodiny splní. Ostatní jsou mezitím v práci/ve škole/v muzeu vzducholodí a ani neví, že nějaká výzva byla. Sice tak přijdou o možnost prezentovat svůj vlastní úkol, ale zato budou obohaceni o nápad, jak si hru zpestřit a co nového si vyzkoušet. A myslím, že časem se dostane úplně na každého. Nebo alespoň téměř na každého :lol:

DŮLEŽITÉ PRAVIDLO: Hráč, který splní úkol a zveřejní jej jako první, má od okamžiku zalogování příspěvku 7 dní na zveřejnění své výzvy. Pokud tak neučiní, může jej po uplynutí stanoveného času nahradit kdokoli jiný. Je důležité předložit výzvu spolu fotkou či videem vlastního splnění!!! V případě nějakého konfliktu, nedorozumění či jiné nenadálé situace se stanovuji do funkce rozhodčího. Pro zajímavost také budu průběžně zvěřejňovat skóre jednotlivých hráčů. Dále prosím každého, kdo bude zveřejňovat svou výzvu, aby se kvůli přehlednosti řídil formátem uvedeným u první úkolu. Děkuji.

Doufám, že se vám nápad líbí a umožní se zapojit i hráčům, kteří se nezúčastňují soutěžních kol kvůli jejich náročnosti. So, let the game begin :evil:
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 643
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Výzva

Příspěvek od Wopat »

1. ÚKOL

Přistaň na věži vedle startovní rampy.

The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Výzva

Příspěvek od chobolatom »

To ja fakt super nápad! :lol:
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Výzva

Příspěvek od chobolatom »

CHALLENGE COMPLETE!

Tak se mi to po několika pokusech povedlo. Tak jdu vymyslet výzvu č. 2. ;) (teď koukám, že jsem nakonec došel k podobnému stroji jako má Wopat)

Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 643
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Výzva

Příspěvek od Wopat »

Paráda :tlesk: Koukám ale, že jsi měl možná trošku krušnější přistání. Neurval jsi motor? :lol:
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Výzva

Příspěvek od chobolatom »

Asi ne, ale mám prázdno v nádrži. :-D
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Výzva

Příspěvek od chobolatom »

Novou výzvu uveřejním během dneška. Už jenom ladím detaily. ;)
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Výzva

Příspěvek od chobolatom »

2. ÚKOL
Na ranveji dosáhni takové rychlosti, aby vznikla rázová vlna. Pozor! Kerbonaut musí přežít! :-D

Rázová vlna je na obrázku vidět hlavně u kol.


torros
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 22
Reputace: 0
Registrován: 31.3.2013 18:00
Re: Výzva

Příspěvek od torros »

splněno


mám pár pokusů i bez toho výbuchu, ale vypadá to efektivněji takto ;-)
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Výzva

Příspěvek od chobolatom »

Gratuluji! Tak to šlo docela rychle. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Soutěže“