Pochlubte se!

Vše o hře Kerbal Space Program
Odpovědět
Uživatelský avatar
Boby91
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 49
Reputace: 0
Registrován: 3.9.2015 16:37
Re: Pochlubte se!

Příspěvek od Boby91 »

Tak ten FMRS bohužel už v aktuální verzi nefunguje.
Je to škoda, protože ten Reusability expansion ano.

Jinak zkusil jsem přeinstalovat hru a používám pouze
KIS a KAS, celé odpoledne bez nějakých sekání. Domnívám se tedy, že mi ten bordel dělá KER.
Zkusím až bude zase čas ten MJ2.

Ještě z jiného soudku... Vytvořil jsem quadkoptéru, která mi na Kerbinu funguje úplně nádherně a stabilně. Lze se dle toho domnívat, že to bude fungovat i na Leythe? Případně na Eve? Tyto dvě koule jsem ještě s Kerbíkem nepokořil a chystám se na to :)
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 643
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Pochlubte se!

Příspěvek od Wopat »

Na Laythe bude fungovat perfektně. Atmosféra tam má podobnou hustotu, ale je tam menší gravitace. Na Eve by měla fungovat taky, ale vzhledem k extrémní hustotě atmosféry to bude pomalé jako plavání medu.

Vrtulové stroje jsou super a mají velký potenciál. Bohužel jsem při jejich konstrukci nikdy neuspěl a netušil jsem, jak na to. Ale to bylo dávno, když to do hry poprvé přidali. Vím, že dnes už je to daleko jednodušší a promakanější, tak to možná někdy zkusím znovu. Uvítal bych nějaké výukové video základů konstrukce. Kdysi jsem se takhle výborně naučil stavět klasické letouny. Mrknu do KSPedie, třeba tam taky něco bude.
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
Boby91
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 49
Reputace: 0
Registrován: 3.9.2015 16:37
Re: Pochlubte se!

Příspěvek od Boby91 »

Ok díky za info.
Já měl s těmi vrtulemi taky problém, po nějakých pokusech jsem na to hodil vidle a pustil si na YT nějaké edukativní videa. Stačí tam napsat něco ve smyslu Kerbal Helicopter basics a vyjede X výsledků.
Od klasické konstrukce vrtulníku jsem upustil, vytvořil jsem takový paskvil podobný Chinooku, ale že by to
bylo zrovna stabilní se říct nedá. Quadkoptéry jsou asi nejstabilnější. Kdo by se taky s Chinookem balil na Leythe 🤣
D0m1nu2
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 3
Reputace: 3
Registrován: 18.1.2021 16:57
Re: Pochlubte se!

Příspěvek od D0m1nu2 »

Tak to já už jsem se v Kerbalu trochu posunul a teď už asi 2-3 měsíce nehraji nic jiného než Realism Overhaul/Real Solar System.
Momentálně mě extrémně začal bavit program Apollo. První mise které byli jsem dělal jako v realu ale hned od Apollo 18 jsem se rozhodl začít něco dalšího a většího. Rozhodl jsem se že postupně na Měsíci postavím základnu jak na orbitě tak přímo na povrchu. Možná udělám i nějakou kolaboraci s USSR. Přikládám zde pár obrázku které jsem vytvořil během mého hraní. Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Kerbal Space Program“