KSP: Mission Builder

Vše o hře Kerbal Space Program
Odpovědět
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 642
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
KSP: Mission Builder

Příspěvek od Wopat »

Již za dva dny vyjde dlouho očekávaný doplněk ke hře Kerbal Space Program - Making History Expansion, jehož součástí bude i velmi ambiciózní Mission Builder. V něm hráči budou moci v jednoduchém a intuitivním avšak velmi komplexním prostředí vytvářet mise všeho druhu, které budou propracované do nejmenších detailů. Budeme tak moci vytvářet cokoliv od jednoduchých úkolů splnitelných doslova do jedné minuty, až po velmi komplexní mnohahodinové scénáře provádějící hráče náročnými situacemi v celém prostředí hry a za nejrůznějších podmínek. Možnosti jsou takřka nekonečné.

V reakci na vydání doplňku Making History Expansion proto vytvářím toto vlákno, které bude sloužit ke sdílení námi vytvořených misí. Věřím, že Mission Builder skrývá obrovský potenciál pro interakci mezi hráči. Ať už půjde o námi dříve pořádané výzvy a soutěže, které lze nyní vytvářet pomocí ideálního nástroje a to včetně bodování, nebo o pouhé sdílení zajímavých úkolů, které si navzájem vymyslíme.

Vámi vytvořené mise zde vkládejte s patřičným popisem vysvětlujícím obsah vaší hry a připojte odkaz na stažení souboru. V případě, že si nebudete vědět s ovládáním Mission Builderu rady, směřujte vaše dotazy do vlákna Návody, aneb jak na to, které se na to hodí více.
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 642
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: KSP: Mission Builder

Příspěvek od Wopat »

Squad vydal dvě videa, které ve zkratce popisují prostředí Mission Builderu a jeho základní funkce a ovládání.

První video popisuje prostředí Mission Builderu a principy a postupy, díky kterým vytvoříte svou misi.


Ve druhém videu najdete postup jak extrahovat, sdílet a hrát vámi vytvářené mise.
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 642
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: KSP: Mission Builder

Příspěvek od Wopat »

RIVER RACE

Tak jsem si konečně poprvé vyzkoušel Mission Builder a vytvořil jsem jednoduchou desetiminutovou misi.

Úkol: Zúčastnit se závodu River Race s vlastním letounem a proletět říčním korytem tam a zpět v co nejkratším čase.

Bohužel se mi v editoru nepodařilo provést dvě věci, které jsem zamýšlel. 1) Nemohl jsem vytvořit ranvej na libovolném místě planety a ani nevím, je-li to vůbec možné. Šlo to pouze se startovní rampou. 2) Chtěl jsem do hry zakomponovat hodnocení v závislosti na získaném čase, ale ať jsem hledal, jak jsem hledal, nepodařilo se.

Budu rád, pokud tuto misi vyzkoušíte a pokud možno dáte vědět do vlákna Pochlubte se, v jakém čase jste závod absolvovali + pochopitelně screenshot vašeho závodního stroje ;) Samozřejmě vítám jakýkoliv feedback.

Soubor ke stažení
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.

Odpovědět

Zpět na „Kerbal Space Program“