117. díl - Gejzíry na Europě

Debaty o seriálu Dobývání vesmíru, který vzniká ve spolupráci s videoportálem Stream.cz
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
117. díl - Gejzíry na Europě

Příspěvek od Dugi »

Josu týdny, kdy si drbu hlavu při přemýšlení, co mám do Dobývání vesmíru nabídnout, protože uplynulý týden by chudý na události. Ale jsou i týdny, kdy se toho stane tolik, že každé téma by si na 100% zasloužilo zpracování jako nosná reportáž týdne. Bohužel ale jak porucha na ISS, tak i čínské přistání na Měsíci, což jsou témata, která by v každém jiném týdnu měla hlavní reportáž jistou, tentokrát musely sklonit hlavu před objevem Hubbleova kosmického teleskopu. Sand se bude divákům tahle volba líbit i když je mi jasné, že se nikdy nemůžeme zavděčit všem. :)



Minulý díl si do této chvíle pustilo 103 050 lidí a přes odkaz v popisu videa k nám přišlo 74 návštěv.

P.S. Už teď mi na čele raší krůpěje studeného potu když si představím, jak budu stříhat prosincové Vesmírné výzvy. Ještě bude startovat Gaia + očekávaná oprava na ISS. Já mám dojem, že budeme opět atakovat rekordní stopáž. :lol:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: 117. díl - Gejzíry na Europě

Příspěvek od tomas »

Super. :palec nahoru: Nádherné fotky. Škoda, že sonda Galileo neměla větší výdrž. Snad nám to další sondy vynahradí.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 117. díl - Gejzíry na Europě

Příspěvek od Dugi »

Díky, doufejme. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 60
Reputace: 0
Registrován: 28.7.2013 11:17
Re: 117. díl - Gejzíry na Europě

Příspěvek od zdenekjihlava »

Jako vzdy perfektni :tlesk: :tlesk:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 117. díl - Gejzíry na Europě

Příspěvek od Dugi »

Děkuju za pochvalu :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Dobývání vesmíru“