Naše fórum slaví jedenácté narozeniny

Sem patří diskuse o všech výročích našeho diskusního fóra o kosmonautice.
Uživatelský avatar
Foglar
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 5
Reputace: 1
Bydliště: Praha
Registrován: 30.8.2020 15:01
Re: Naše fórum slaví jedenácté narozeniny

Příspěvek od Foglar »

Už dlouho jsem hledal místo, kde bych našel informace ohledně dění v kosmonautice, a nedávno jsem ho našel. Sice jsem tu nový, ale také přeji všechno nejlepší.

Ještě mám dotaz, když jsem hledal časopisy které by vycházeli v papírové podobě, našel jsem jen Letectví a Kosmonautiku, a tam toho o kosmonautice také moc není, nechtěli byste v budoucnu vydávat nějaký papírový měsíčník?
„Pamatuj si, že dokud budeme generálům platit víc než kosmonautům, nebude na světě mír.“ — Jan Masaryk
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum slaví jedenácté narozeniny

Příspěvek od Dugi »

Děkuju všem, kteří jste napsali. Moc si vážím toho, že tu jste a že spoluvytváříte tuhle skvělou komunitu.

K dotazu: Upřímně říkám, že o tom neuvažujeme. V dnešní době jsou už tištěná média lehce za zenitem a online články mají mnohem lepší dosah. Navíc s fyzickou distribucí tištěného materiálu jsou spojeny náklady (ať už finanční nebo lidské/časové), které si opravdu nemůžeme dovolit. Zkrátka a dobře by to bylo za hodně peněz málo muziky. Ale mohu ti doporučit časopis Tajemství vesmíru, pro který dokonce pár našich autorů píše. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Foglar
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 5
Reputace: 1
Bydliště: Praha
Registrován: 30.8.2020 15:01
Re: Naše fórum slaví jedenácté narozeniny

Příspěvek od Foglar »

Dugi píše: 27.10.2020 14:26 Děkuju všem, kteří jste napsali. Moc si vážím toho, že tu jste a že spoluvytváříte tuhle skvělou komunitu.

K dotazu: Upřímně říkám, že o tom neuvažujeme. V dnešní době jsou už tištěná média lehce za zenitem a online články mají mnohem lepší dosah. Navíc s fyzickou distribucí tištěného materiálu jsou spojeny náklady (ať už finanční nebo lidské/časové), které si opravdu nemůžeme dovolit. Zkrátka a dobře by to bylo za hodně peněz málo muziky. Ale mohu ti doporučit časopis Tajemství vesmíru, pro který dokonce pár našich autorů píše. ;-)
Děkuji za tip, určitě se na něj podívám.

Odpovědět

Zpět na „Výročí, jubilea a kulatiny našeho fóra“