Space Shuttle Mission 2007 - simulator

Sem patří debata o nejrůznějších počíatčových hrách s kosmonautickou tématikou.
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Space Shuttle Mission 2007 - simulator

Příspěvek od digiart »

Zdravím všechny, měl bych tu pro vás takový malí super simulátor raketoplánů
Malá ukázka videa na oficiálních stránkách vás určitě nadchne :palec nahoru:
Oficiální stránky: http://www.space-shuttle-mission.com/
Mohu ho jen doporučit kam se hrabe známí Orbiter ;). Tento simulátor má několik misí záleží jakou si vyberete a už je jen na vás jak si pohrajete z ovládáním celého raketoplánu od startu po přistání, doprovodný text v obraze vás provede
celou misí, existují i tak zvané check listy k misím kde přesně po vteřině výte co máte zapnou či vypnou na panelech orbiteru. Pokud by byl zájem mohu instalační soubory někam uložit pro stažení i s návodem na instalaci, program je totiž placený a já jsem před lety hledal nějakou free verzi.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Space Shuttle Mission 2007 - simulator

Příspěvek od Dugi »

Tuhle hru mám na PC a usím říct, že je vážně super. :palec nahoru: Ta simulace všech úkonů na raketoplánu je prostě dokonalá. Jen dvě věci se mi zatím nedaří. Problém je, že jsou obě docela podstatné. Kontrola tepelného štítu pomocí OBSS a pak přistání. :-D
Ale jinak to můžu všem doporučit. Díky téhle "hře" získáte komplexní přehled o tom jak obtížné je ovládání raketoplánu.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
stavos
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 40
Reputace: 0
Registrován: 1.11.2009 10:52
Re: Station Spacewalk Game

Příspěvek od stavos »

Nevíte kde se dá sehnat?? ;)
„Existuje teorie, která tvrdí, že kdyby jednou někdo přišel na to, k čemu vesmír je a proč tu je, vesmír by okamžitě zmizel a jeho místo by zaujalo něco ještě mnohem bizarnějšího a nevysvětlitelnějšího. Existuje jiná teorie, která tvrdí, že už se to stalo.“
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Station Spacewalk Game

Příspěvek od Dugi »

Stavos: Kontakuj přes soukromou zprávu digiarta, ten ti poradí. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: Station Spacewalk Game

Příspěvek od digiart »

Stavos: Hledá se to dosti těžce. Já ji hledal asi 14 dní ;) .
Zde je odkaz na stažení : http://sever.capsa.cz/doc_down.php?doc=5 :palec nahoru:
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"
Uživatelský avatar
stavos
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 40
Reputace: 0
Registrován: 1.11.2009 10:52
Re: Station Spacewalk Game

Příspěvek od stavos »

Zde je odkaz na stažení : http://sever.capsa.cz/doc_down.php?doc=5 :palec nahoru:
Jak jsi mi tu dal ten odkaz tak to chce po mě přihlašení. :naštvaný: nerad se hlasím na nějaké ruzne servery není někde jinde? :?:
„Existuje teorie, která tvrdí, že kdyby jednou někdo přišel na to, k čemu vesmír je a proč tu je, vesmír by okamžitě zmizel a jeho místo by zaujalo něco ještě mnohem bizarnějšího a nevysvětlitelnějšího. Existuje jiná teorie, která tvrdí, že už se to stalo.“
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: Station Spacewalk Game

Příspěvek od digiart »

Tak další možnost pro stažení:http://www.uloz.to/6107573/simulator-zip :palec nahoru:
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Space Shuttle Mission 2007 - simulator

Příspěvek od Dugi »

Debatu o této hře jsem přesunul do správného vlákna ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Space Shuttle Mission 2007 - simulator

Příspěvek od chobolatom »

Dobrý den, mám otázku, zároveň je to i můj první příspěvek. :)

Chtěl bych se zeptat, zda existuje verze SSM2007 v. 5.30 ke stažení. Hledal jsem a nenašel. Hraji s verzí 1.6, která je zde a je skvělá. V té nové verzi je asi 10 nových misí, včetně Ares X-1. ;)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Space Shuttle Mission 2007 - simulator

Příspěvek od Dugi »

Ahoj,
srdečně tě vítám na našem fóru. Mám velikou radost, že se u nás registroval další uživatel. Doufám, že se ti tu bude líbit. Jako každého nováčka se tě zeptám, jestli ti máme tykat, nebo vykat?
Ohledně dotazu - Zatím jsem nikde tuhle verzi nenašel. Ale pokud by se to podařilo, dám vědět. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „PC hry“