Obecné otázky o kosmonautice

Název mluví za vše
Odpovědět
d1horvath
Uživatel v podmínce s výstrahou
Uživatel v podmínce s výstrahou
Příspěvky: 26
Reputace: -71
Registrován: 26.8.2021 13:15
Rvačky na ISS

Příspěvek od d1horvath »

Mě by třeba zajmalo jak se řešej rvačky na ISS. Já se v práci serval už asi 4x, a vždycky mi to nějak prošlo. Ale na ISS asi nejsou "louky za fabrikou".
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Proč sou rakety bílý

Příspěvek od Dugi »

Tenhle dotaz nepatří obecně do vlákna o NASA, ale do obecné diskuse, kde je speciální sekce pro otázky. Není potřeba ke každé otázce zakládat nové vlákno.
Stříbrná barva odráží teplo ještě lépe než bílá. Problém je ale v tom, že materiály, ze kterých se nosiče vyrábí často nejsou stříbřitě lesklé. Je proto jednodušší sáhnout po barvě bílé.
P.S. Kromě toho, abys psal do správných vláken, opakuju, abys aspoň dodržoval základní pravidla pravopisu - třeba v nadpisu: Pro jsou rakety bílé. Takhle, jak jsi to napsal, je to opravdu pěst na oko.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Rvačky na ISS

Příspěvek od Dugi »

Na ISS se nic podobného řešit nemusí. Členové posádek jsou rozumní lidé, kteří nepotřebují řešit případné spory fyzicky jako neandrtálci. Na to jsou až příliš chytří.
P.S. Znova opakuju, abys nezakládal ke každému dotazu nové vlákno. Je to zcela zbytečné. Máme tu vlákno určené pro obecné dotazy, kam jsem tohle vlákno přesunul.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
d1horvath
Uživatel v podmínce s výstrahou
Uživatel v podmínce s výstrahou
Příspěvky: 26
Reputace: -71
Registrován: 26.8.2021 13:15
Mizení věcí

Příspěvek od d1horvath »

Áhoj, já bych chtěl oznámit, že mi nějak děvně mizej texty z tohoto webu?
Uživatelský avatar
petrsida
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3881
Reputace: 3041
Bydliště: Lysá nad Labem, Tanvald
Registrován: 27.1.2012 22:17
Re: Mizení věcí

Příspěvek od petrsida »

Ach jo, zase. Opravdu nejsme léčebna.
Uživatelský avatar
Saturn1234
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1374
Reputace: 765
Bydliště: Praha
Registrován: 13.4.2020 11:19
Kontaktovat uživatele:
Re: Mizení věcí

Příspěvek od Saturn1234 »

Všichni víme, jak tohle skončí. :facepalm: Prostě bych na to nereagoval.
lift off we have a lift off
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Mizení věcí

Příspěvek od Dugi »

Nic nikam nemizí. Pouze přesouvám příspěvky, které jsi napsal na místa, kam nepatří, na místa, kam patří.
Psal jsme, že není potřeba ke každému dotazu zakládat nové téma. Proto jsem na tvoje dotazy odpověděl a pak jsem ta vlákna sloučil s vláknem Obecné otázky o kosmonautice, které je určeno pro dotazy. Tam své příspěvky najdeš.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
d1horvath
Uživatel v podmínce s výstrahou
Uživatel v podmínce s výstrahou
Příspěvky: 26
Reputace: -71
Registrován: 26.8.2021 13:15
Ženský ve vesmíru

Příspěvek od d1horvath »

Áhoj, do vesmíru lítaj jen ženský po přechodu? Ono totiž třeba ta moje slepice, to je hrůza, ty její premenstruační stavy. A nedovedu si představit, jak něco takovýho řídí něco komplikovanýho ve vsmíru. Je to dost nebezpečné, ženský jsou emotivnější a to je podle mě v kosmu nebezpečné? :icon_eek:
Uživatelský avatar
Samo
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2102
Reputace: 1307
Registrován: 29.8.2015 22:52
Re: Ženský ve vesmíru

Příspěvek od Samo »

Prepáč ale si ty vôbec v poriadku? Zvoľ miernejší tón a potom sa možno s tebou bude niekto baviť o tom.
"When you wish upon a falling star, your dreams can come true. Unless it's really a meteor hurtling to the Earth which will destroy all life. Then you're pretty much hosed, no matter what you wish for. Unless it's death by meteorite."
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Ženský ve vesmíru

Příspěvek od Dugi »

Naposledy opakuju, abys nezakládal kvůli každé otázce nové vlákno. Tohle vlákno opět přesunu do vlákna věnovaného obecným dotazům.
Zároveň dostáváš antihodnost Podmínka s výstrahou, aby sis konečně zapamatoval, co ti tady celou dobu opakuju.

P.S. Do ksomu létají i ženy v reproduktivním věku. Zkus konečně pochopit, že kosmonauti jsou vzdělaní lidé, kteří umí ovládat své chování.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“