Hygiena na ISS

Název mluví za vše
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Hygiena na ISS

Příspěvek od Dugi »

Já se zatím snažím uživateli nepřímo naznačovat, že u nás preferujeme trochu méně infantilní styl. Možná naivně čekáme, že to pochopí a aspoň projeví náznak zájmu o změnu projevu. Pokud by se tato snaha míjela účinkem, jsem samozřejmě připraven přistoupit k restrikcím, ale zatím ještě pořád preferuju cestu směřování ke změně.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Hygiena na ISS

Příspěvek od Dugi »

d1horvath píše: 27.8.2021 10:15 Tady je spíš legrační úvaha kdyby museli misi ukonšit protože někdo poblil nebo posral počítač.
Dostáváš důrazné varování za používání vulgarit. U nás se taková slova nepoužívají. Pokud by se to opakovalo, už to neskončí jen u domluvy.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Saturn1234
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1374
Reputace: 765
Bydliště: Praha
Registrován: 13.4.2020 11:19
Kontaktovat uživatele:
Re: Hygiena na ISS

Příspěvek od Saturn1234 »

Dugi píše: 27.8.2021 12:55 Já se zatím snažím uživateli nepřímo naznačovat, že u nás preferujeme trochu méně infantilní styl. Možná naivně čekáme, že to pochopí a aspoň projeví náznak zájmu o změnu projevu. Pokud by se tato snaha míjela účinkem, jsem samozřejmě připraven přistoupit k restrikcím, ale zatím ještě pořád preferuju cestu směřování ke změně.
Trošku se obávám, že právě to ho baví.
lift off we have a lift off

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“