Drát na ochranu před EMP

Název mluví za vše
Odpovědět
hulvath
Drát na ochranu před EMP

Příspěvek od hulvath »

Vesmirny drat za 100 miliard USD by mel ochranit Zemi pred EMP : http://www.osel.cz/9603-solarni-erupce- ... 0-let.html
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 642
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Kurva drat :)

Příspěvek od Wopat »

Hulváte, hulváte :Takhle tedy ne:
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kurva drat :)

Příspěvek od Dugi »

Hele prostě mi nedáváš jinou možnost. Tohle ber jako poslední varování předtím, než dostaneš antihodnost. Název vlákna jsem změnil a ty začni buďto respektovat vzorce chování, podle kterých se zvládají chovat ostatní desítky uživatelů, nebo přijde trest. Vysvětloval jsem ti to už několikrát, ale slova si nemají význam. Tohle je poslední slovní napomenutí!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
hulvath
Re: Kurva drat :)

Příspěvek od hulvath »

Dugi píše:Hele prostě mi nedáváš jinou možnost. Tohle ber jako poslední varování předtím, než dostaneš antihodnost. Název vlákna jsem změnil a ty začni buďto respektovat vzorce chování, podle kterých se zvládají chovat ostatní desítky uživatelů, nebo přijde trest. Vysvětloval jsem ti to už několikrát, ale slova si nemají význam. Tohle je poslední slovní napomenutí!
Serife, nemas smysl pro srandu :) A Kenny ze Southparku muze ? :D
Jardax
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 809
Reputace: 0
Registrován: 2.1.2015 15:33
Re: Drát na ochranu před EMP

Příspěvek od Jardax »

Kennyho zabili...
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Drát na ochranu před EMP

Příspěvek od Dugi »

Řeknu k tomu jen jedno - to, že někde je nějaké chování běžné, neznamená, že je možné kdekoliv. Máme tu určité standardy chování, které zvládají desítky ostatních uživatelů, takže chyba bude zřejmě na tvé straně. Ber to fakt jako poslední slovní varování.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“