Stránka 1 z 2

Boží láska a mír

Napsal: 6.4.2017 1:26
od Allyjezpet
Dobré krásné čtvrteční ráno, vážení přátelé.

Nezlobte se, že na Vaše fórum přispívám v tak brzkých rodinách, je to z toho důvodu, že s administrátorem tohoto fóra se duchovně lišíme. On nerespektuje naši víru a řekl, že mi dá zákaz přístupu když se do této diskusní sítě znova připojím. Z toho důvodu jsem si dneska trochu přivstal.

Žádám Vás o drobný finanční příspěvek, který využijeme pouze k duchovním účelům, k šíření pravdy do světa. Také chcete žít ve světě bez násilí, drog a nespravedlnosti? Přidejte se k nám. Kdo by měl zájem přispět nějaký ten peníz k dobrým účelům, napište mi, prosím, PM a domluvíme se, zašlu vám veškeré potřebné informace.

Se srdečným pozdravem
Váš přítel Ally

Re: Boží láska a mír

Napsal: 6.4.2017 1:33
od Allyjezpet
Umřela Vám žena nebo dítě? Nevíte, co s životem? Chcete znát smysl života? Napište mi, pomohu Vám! Finanční poradenství také děláme, stačí se pouze domluvit.

Mimo to naše stránky jsou https://www.jw.org/en/ - Nejužitečnější zdroj informací pro život, obecné informace, které by měla každá lidská bytost alespoň trochu znát.

Re: Boží láska a mír

Napsal: 6.4.2017 1:35
od PetrDolezal
Přeji hezké dobré ráno, Ally.

Působíte jako velmi duševně vzdělaný člověk.
Avšak co tak čtu, mám pocit, že ne každý Vás chápe. Líbí se mi Vaše názory a dokonce mne překvapuje v jak netradiční hodinu jste vzhůru, zatímco 90% populace spí. Velmi obdivuhodné.

Jsem ochoten Vám přispět jistou částkou na Vaše konto, ale to se domluvíme soukromě.

Budu rád, když spolu navážeme rozumnou řeč a někdy se potkáme. Zatím z Vás mám velmi pozitivní pocit a jsem přesvědčen, že si máme, co říct.


S pozdravem,

Petr Doležal.

Re: Boží láska a mír

Napsal: 6.4.2017 1:49
od Allyjezpet
Dobrý den Petře,

děkuji za Váš velmi pozitivní názor. Z obsahu vašeho příspěvku je očividné, že jste moudrý a čestný muž. Takových je na světě potřeba a ačkoliv jsem čekal, že se mezi prvními autory příspěvků objeví ti, kteří soustavně den co den ignorují našeho pána, který nás všechny tak štědře obdařil svou láskou, svým vším, a budou mi hloupě oponovat svou povrchní arogancí a hloupostí, jak se tomu již stalo před pár lety, tak jste se tu objevil vy a já jsem moc rád.

Vašeho názoru si převelice vážím a pozdravujte ode mne Vaší rodinu, vaše přátele a opatrujte se.

Na cenové výši, jíž se chystáte darovat, se tedy domluvíme prostřednictvím soukromých zpráv.

Se srdečným pozdravem
Váš přítel Ally.

Re: Boží láska a mír

Napsal: 6.4.2017 1:56
od PetrDolezal
Již mne nebaví, jak jsou postaveny společenské konvence!
Již mne nebaví poslouchat od lidí, jak je názory, nás vzdělaných lidí, nezajímají!
Již mne nebaví pozorovat dnešní mládež, nás, moudrých lidí, potomci, jak přispívají k destrukci celého světa svým chováním, jednáním a vystupováním!

Pane Ally, s Vámi a Vám podobnými je možné uskutečnit revoluci, jaká zde ještě nebyla!
Je možné změnit celý svět a ti, co říkají že ne, jsou blázni.

Děkuji za Vaše přání mé rodině. Jste velmi srdečný člověk. Má žena bude jistě velmi překvapena, až jí ráno oznámím tuto novinu. Tedy, že jsem na tomto kacířském fóru poznal člověka, se kterým je možné změnit svět a přepsat dosavadní pravidla!

Re: Boží láska a mír

Napsal: 6.4.2017 4:58
od Allyjezpet
Milý Petře,

naprosto stejně sdílím Vaše obrovské nadšení udělat něco dobrého pro svět a věřím, že společnými silami toho za nějaký ten pátek docílíme.

K těm společenským konvencím - souhlasím s Vámi. V podstatě se jedná o svazování člověka jako jedince naprosto povrchními a hloupými zásadami, kterými se například takřka identicky řídili místní kruhy uživatelů, kteří se báli projevit svůj kladný názor k bohu, k Jehovovi, aby nebyli ostatními označovány za hlupáky a nevzdělané.

Musíme se bránit, braňte se! Nenechte si lhát vědou a těmi arogantními manipulátory. Zaměřte se na sebe, na své vlastní nitro, na své vlastní já a odpovězte si na otázku - Chci znát pravdu??!! Chci vědět, jak tomu skutečně je? Chci být v životě šťastný?! A následně vězte, že jestliže si najdete tu správnou cestu k bohu, všechny tyto tři věci se splní. Následně budete osvícen. Budete vědět. Vaše víra bude silná. Jakmile pocítíte boží existenci, rozdejte boží lásku i těm, kteří ji neznají. Každý si zaslouží být milován.

Tohle je kacířské fórum a my budeme šířit boží lásku a mír, dokud dobro nezvítězí nad zlem a ďáblem!

Mějte se krásně
Petře!

P.S. Děkuji Vám za váš finanční příspěvek, který se chystáte poslat. Odměněn budete jak v životě posmrtné, tak v tom pozemském.

Na shledanou.
Váš přítel Ally.

Re: Boží láska a mír

Napsal: 6.4.2017 5:58
od packa
Ahoj
já jsem satan a vyzívám tě na boj.

Re: Boží láska a mír

Napsal: 6.4.2017 6:43
od Pospíšil
Přemýšlím, které nebeské ťeleso, kometa či asteroid, má periodu oběhu necelé dva roky. Zřejmě na něm se nachází Allyho domov, jelikož se k nám vrací téměř pravidelně každý lichý rok na jaře. Zamávejme mu a zapomeňme, další dva roky se zase neuvidíme.

Dugi, vstávat, je tu práce pro admina. ;)

Re: Boží láska a mír

Napsal: 6.4.2017 8:04
od Wopat
Ally, ty stará vojno, ty sis tady tentokrát rozjel i dialog sám se sebou :lol: Lepšíš se! Ale jsi docela hloupý, když si myslíš, že na to někdo skočí.
Allyjezpet píše:s administrátorem tohoto fóra se duchovně lišíme
Nejen s administrátorem :lol:
Allyjezpet píše:Žádám Vás o drobný finanční příspěvek
Si děláš srandu? Ještě pořád se tomu říká odpustky, nebo jste to, vy pekelníci, už od toho středověku nějak přejmenovali?
Má žena bude jistě velmi překvapena, až jí ráno oznámím tuto novinu. Tedy, že jsem na tomto kacířském fóru poznal člověka, se kterým je možné změnit svět a přepsat dosavadní pravidla!
Kámo, hlavně my jsme po ránu mile překvapeni! :lol: Válím se smíchy. Díky za rozjasnění mého kacířského života! Elon Musk s tebou!

Re: Boží láska a mír

Napsal: 6.4.2017 8:12
od Amper
Jeste ze internetove forum nejde upalit :-D