International Space Station

Sem patří diskuse o všech modelech družic, sond a raket z papíru
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: International Space Station

Příspěvek od Dugi »

Pěkná práce! Nevypadá to vůbec špatně! Jen tak dál!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
baranka
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 962
Reputace: 2
Bydliště: Znojmo
Registrován: 28.8.2011 12:42
Kontaktovat uživatele:
Re: International Space Station

Příspěvek od baranka »

Jj, doopravdy hezké. Já osobně, i když mám pár papírovejch modelú vytisknutých, tak mě schází odvaha na lepení a tak preferuji plast. ;)
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Re: International Space Station

Příspěvek od Greene »

Díky moc! Docela se těším na ten Dragon,ikdyž je možné,že bude placený,ale mám uložený jeden v počítači od někoho.
Jinak plastové modely,mám doma raketoplánovou soustavu,ale není čas dostavět ET a SRB a vůbec celé to natřít...
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Zvezda 1:100

Příspěvek od Greene »

Když jsem dokončil ATV,začal jsem přemýšlet o dalším modulu. Samozřejmě že Zvezda. Stavěl jsem jí asi 3 týdny(lenost...) a stejně se mi moc nepovedla. Na miliardu antének a nějáký zbytečný věci z EVA jsem kašlal. A tak jsou anténky jenom 2 :-D Hlavní je to,že to aspoň trochu jako Zvezda vypadá :-D Teď bych chtěl postavit Pirs nebo Poisk a pak konečně Soyuz.

A celá sestava:
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: International Space Station

Příspěvek od Dugi »

Řekl bych že to není vůbec špatné. Na začátečníka to vypadá moc pěkně. Jednou se třeba dostaneš do fáze, kdy tenhle model předěláš, aby obsahoval všechno, co má. Ale do té doby bude Zvezda naprosto dostačovat :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Pirs 1:100

Příspěvek od Greene »

Když jsem dal Zvezdu sem na fórum,začal jsem s prací na modulu Pirs(docela se mi to plete s Poiskem :-D ). Práce to byla rychlá,a tak jsem měl během hodiny Pirs hotový. Bohužel mi nevyšel spojovací uzel mezi Zvezdou a tak je Pirs přilepený k Zvezdě napořád. Strela Arms nepotřebuji takže je ani dělat nebudu,nepotřebuji současnou podobu ISS :)
Teď chci udělat Sojuz.
Obrázek
Komplet sestava:
Obrázek
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: International Space Station

Příspěvek od Dugi »

Ty teda letíš :-D :palec nahoru: . Gratulace. Pirs a Poisk se mi pletou taky. :P
Jinak nedokážu pochopit, jak někdo může na měřítku 1:100 udělat manipulátory Strela. Já s tím měl "problémy" i u 1:50, takže plně chápu tvoje rozhodnutí. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Soyuz 1:100

Příspěvek od Greene »

Dalším kouskem k ISS je Soyuz,protože potřebuji mít taky ISS "obydlenou". Práce to byla teda strašná,vůbec se mi nechce do progressu :x Hrozná piplačka. Že já si raději nevybral ISSku 1:50 :-D Jinak jsem jakž-takž spokojený,ikdyž taky není nejlepší..
Obrázek
A celá sestava:
Obrázek
(hrozné fotky,já vím)
Teď už mám vytisklýho Dragona,ikdyž ho nebudu mít kam připojit :-D Takže až dá AXM návod postavím Dragona(né že bych to nepostavil sám,ale riskovat se mi nechce..). A potom snad už Zarju.
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: International Space Station

Příspěvek od Dugi »

Pěkně, zdá se mi, že se zlepšuješ model od modelu. Jen tak dál. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
SpaceX Dragon 1:100

Příspěvek od Greene »

Poprvé co jsem ten model viděl jsem se zamiloval :-D Řeč je o Dragonu. Ikdyž se start teď nepovedl,já ho dokončil včera, a jsem z něj nadšený. Sice tepelný štít dal zabrat ale jinak je to celkem lehký model :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin

Odpovědět

Zpět na „Papírové modely“