Kritické momenty kosmonautiky

Tady můžete diskutovat o všech knihách, které souvisí s popularizací kosmounautiky
Odpovědět
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1899
Reputace: 735
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od MaG »

Taky by Dušan mohl věnovat zážitek, např. vstup zdarma na jeho přednášku s podpisem plakátu :D

Tento příspěvek je dalším z důkazů, že náklad knihy byl těžce podhodnocen.
Uživatelský avatar
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 3282
Reputace: 4047
Registrován: 9.1.2013 16:26
Kontaktovat uživatele:
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Vaclavik »

Pospíšil píše:Cením si snahy udělat snoubenci radost, nicméně dost silně pochybuji o tom, že by se někdo ze čtenářů tohoto fóra dobrovolně vzdal tištěných KMK a prodal je. Napadá mě ale jedna blízká událost, kde by se dalo “zabojovat” osobně a to tento víkend na semináři o kosmonautice na hvězdárně ve Valmezu.
https://www.astrovm.cz/cz/program/kalen ... -2019.html
Teoreticky by tam někdo z účastníků, nebo přímo z hvězdárny mohl vlastnit >1 výtisk a pod neodolatelným tlakem snoubenky kosmofanouška jeden exemplář obětovat. :)
Bývá tam od pátku do neděle cca 50-70 účastníků.
Možná si to nepamatuji úplně přesně, ale ve Valmezu jsou dvě. Jedna ta "velmi cenná" pokřtěná a pak tam ještě zůstal jeden výtisk. Pomatuje si to někdo? Ondro?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Dugi »

Plakát milerád věnuju a na mé přednášky je většinou vstup zdarma. :-)
Ve ValMezu se křtily Vesmírné osudy a ne Kritické momenty, které Klárka shání. Zatímco Vesmírné osudy se sehnat dají, u KMK je situace mnohem horší vzhledem k tomu, že je vydával Stream, na který už nemám žádné páky. A jelikož tam už nejsem, tak nevěřím, že by udělali dotisk.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3945
Reputace: 370
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od vai777 »

Bohužel, KMK už jsou sehnatelné pouze z druhé ruky, a i tímto způsobem horko těžko. Na Streamu udělali náklad tuším 1 500 kusů a dotisk nechystají, myslím, že je to mimo jiné proto, že to byl projekt bývalého vedení a teď jsou tam noví lidé.
Já sám už bohužel nemám žádné volné výtisky. Strašně mě to štve, ale nic s tím nenadělám...
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Klárka
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 3
Reputace: 0
Registrován: 19.11.2019 16:04
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Klárka »

Díky všem za podporu a tipy! :-D

Do Velkého Meziříčí bych se o víkendu stejně práci nezvládla dostat, ale tak nevadí ... třeba se mi časem poštěstí tento knižní poklad někde uloupit :) Myslím, že i z vesmírných osudů bude nadšený! ... Každopádně kdyby náhodou jste zaslechli o volném výtisku, víte komu se ozvat, platím zlatem :lol:
Uživatelský avatar
Meybe
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2680
Reputace: 2323
Bydliště: Chlumec
Registrován: 25.8.2015 8:46
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Meybe »

Tak si tak doma sedím a píšu a v pozadí běží náhodné videa na youtube a co tam na mě nevyběhne. :D O tuto raritu se tu s Vámi musím pochlubit. Kniha už nejde sehnat, ale věřím, že tehdy udělala někomu velikou radost. Ondra paní možná i pozná. Sranda začíná v čase 2:14 :mrgreen:
---------------
"Nejhezčí sny jsou ty, které se uskuteční."

Odpovědět

Zpět na „Knihy“