Otázky spojené s chodem portálu kosmonautix.cz

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10800
Reputace: 10177
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Otázky spojené s chodem portálu kosmonautix.cz

Příspěvek od Pospíšil »

To PeterK:
Díky za změnu pořadí uživatelských informací.
Návrhům ke zvětšování obrázků na originální velikost ale moc nerozumím - jsou podle mě zbytečně složité.
Skutečně nejde zajistit, aby byl každý zmenšený obrázek přímým klikacím odkazem na původní velký originál? To by nemělo být složité, funguje to tak na mnoha fórech.
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Evžen111
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1493
Reputace: 249
Bydliště: Hlásnice
Registrován: 5.7.2015 11:14
Re: Otázky spojené s chodem portálu kosmonautix.cz

Příspěvek od Evžen111 »

Díky všem, co se podílejí a podíleli na novém vzhledu a funkcích fóra. Opravdu velmi srdečně děkuji. Všechno mi funguje jak už hodně dlouho nefungovalo. Jsem moc rád. Právě jsem si všiml ve statistikách kolonky "narozeniny" tak to je velmi pěkný a milý počin. :tlesk:
E
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Otázky spojené s chodem portálu kosmonautix.cz

Příspěvek od Dugi »

Jsme moc rádi, že se díky Drahoslavově úsilí podařilo vyřešit problémy celé řady lidí. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Squierik
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 401
Reputace: 332
Registrován: 6.6.2018 11:23
Re: Otázky spojené s chodem portálu kosmonautix.cz

Příspěvek od Squierik »

Hm, ja by som hlasoval za aktivní témata pre zmenu 😁 ale inak by som to tam nedával vôbec. Na mobile je v tej roletke bez tak toho fakt hodně a teraz tam mam 2x nové příspěvky. Nechcem sa wopata nijako dotknúť, ale spraviť o jeden klik myšou navyše pár krát za deň je co za problém? Možno sa na to dívám príliš skrz svoju optiku, kde ja denne spravím 20 000+ klikov a tých pár by som už fakt neriešil 🤷🏻‍♂️

Inak nový dizajn chválim aj ja, je to paráda. A tomu, kto konečne presvedčil Dušana o nutnosti aktualizácie ešte jedno díky. Je až s podivom, že človek, ktorý sa živý popularizáciou najmodernejšej techniky na svete, ktorý nadšene vykrikuje, keď vidí ako niekto inovuje a funguje mu to, tak si svoj vlastný chlievik nechal takto zhrdzavieť a takmer každy apel na nutnosť aktualizácie odbijal slovami, kým to nejak funguje, načo to meniť 🤷🏻‍♂️
Uživatelský avatar
Roman89
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 285
Reputace: 181
Registrován: 23.2.2017 2:31
Kontaktovat uživatele:
Re: Otázky spojené s chodem portálu kosmonautix.cz

Příspěvek od Roman89 »

Taky vítám to přemístění nových příspěvků v roletce nahoru. Taky jsem nejvíce na mobilu a toto je moje nejčastější tlačítko. Možná úplně ideální by to bylo liště jak už navrhoval Wopat. Ale v mobilním zobrazení už na to asi není místo. Jedině jako malé tlačítko vedle rychlých odkazů.
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Otázky spojené s chodem portálu kosmonautix.cz

Příspěvek od PeterK »

Uz si spominam, preco som tam nechcel vytahovat odkazy z Rychleho menu na listu - pretoze potom pri mobilnom zobrazeni odsuvaju standardne odkazy z rychleho menu nadol :o A samozrejme kazdy pouziva iny system citania fora, teda niekto chce Aktivni temata, niekto Nove prispevky a niekto Neprectene prispevky.

Teda zatial zopakujem vyjadrenie z pred mesiaca, prosim urobte si v prehliadaci odkaz na panely zo zalozkami na zobrazenie, ktore preferujete (teda bude to na jeden klik), na mobiloch sa da pridat ikonka na web stranku priamo na plochu ku ikonkam aplikacii, teda znova na jeden dotyk.

iPhone - https://www.macrumors.com/how-to/add-a- ... hone-ipad/
Android - https://www.wikihow.com/Set-a-Bookmark- ... on-Android
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
Roman89
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 285
Reputace: 181
Registrován: 23.2.2017 2:31
Kontaktovat uživatele:
Re: Otázky spojené s chodem portálu kosmonautix.cz

Příspěvek od Roman89 »

PeterK píše: 22.10.2020 7:49 Teda zatial zopakujem vyjadrenie z pred mesiaca, prosim urobte si odkaz na panely zo zalozkami na zobrazenie, ktore preferujete (teda bude to na jeden klik), na mobiloch sa da pridat zalozka na web stranku priamo na plochu ku ikonkam aplikacii, teda znova na jeden dotyk.
Ano to je taky skvělé řešení.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Otázky spojené s chodem portálu kosmonautix.cz

Příspěvek od Dugi »

Já jen vysvětlím, proč jsem nechtěl fórum měnit - protože reálně hrozilo, že při pokusu o modernizaci dojde k poškození, které nepůjde opravit. Proto jsem raději udržoval v chodu starý systém, než abych ho měnil - ne proto, že bych nechtěl přejít na modernější verzi, ale proto, že jsem se bál, co by to mohlo způsobit.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Squierik
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 401
Reputace: 332
Registrován: 6.6.2018 11:23
Re: Otázky spojené s chodem portálu kosmonautix.cz

Příspěvek od Squierik »

Ja sa ospravedlňujem za mierne ostrejší tón. Nejako na mňa doľahla aktuálna situácia, kedy po tohtoročnej investícií pár stoviek tisíc kč musím znova zavrieť svoju provozovnu a nespadáme pod žiadnu štátnu kompenzáciu. A na jar tých smiešnych 500 Kč denne (na ktoré teraz ani nemáme nárok) ani čiastočne nepokryli náklady, nehovoriac o ušlom zisku. Že som si ten rozbeh vlastnej firmy tak dobre naplánoval... :hlavou proti zdi
Ale to už som hodně za čiarou OT. Takže ja idem bojovať a ešte raz sa ospravedlňujem.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Otázky spojené s chodem portálu kosmonautix.cz

Příspěvek od Dugi »

V pohodě, nemáš se za co omlouvat. A drž se. ;-) :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“