Nový vzhled fóra

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Dugi »

Díky, věřím, že nový systém pomůže odladit problémy, které naše fórum roky trápily.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

Pospíšil píše: 8.9.2020 14:05 Ještě bych chtěl požádat o jednu opravu v sekci Soukromé zprávy:
Už několik let mi tam "visí" jednička (1) u Odeslaných (nepřečtených) zpráv.
Přitom po rozkliku tam žádná zpráva není. :)
Dugimu se to v předchozí verzi fóra nepodařilo odstranit.
Díky
opravene.
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

MaG píše: 8.9.2020 20:28 P.S. nešla by aspoň v tom tmavém tématu nastavit méně agresivní modrá, když už nenabízíte na výběr více themes?
temy nechcem upravovat lebo by ich potom trebalo upravovat po kazdom update. kedze forum je konecne aktualne, bude sa vzdy updatovat ked vyjde nova verzia (koli bezpecnosti, tak ako sa napr updatuje windows update).

dalsi problem je, ze bude iba jedna svetla a jedna tmava tema. keby tu bolo 10 tem trebalo by vzdy testovat po aktualizaciach kazdu jednu temu ci zobrazuje vsetko ok
Evžen111 píše: 8.9.2020 21:12 srdečně pozdravuji

tedy vzhled je opravdu inovativní, určitě i nové funkce a možnosti budou na jiné úrovni. pokud tedy mohu hlasovat, tak tedy chesterblue doufám, že jsem to napsal správně. Ale přijmu jakýkoli názor většiny. Díky všem, co se o fórum starají, moc si toho vážím. Moc rád sem chodím.
E
dakujem, super ze to aj niekto oceni tie hodiny a hodiny prace :)

ako som pisal potrebujeme jednu svetlu a jednu tmavu temu, bohuzial chesterblue nie je vhodna pre toto forum, trebalo by koli nej upravovat grafiku rankov (hviezdicky) pretoze stpec kde je meno a profil autora spravy je priliz uzky.

piste prosim ake temy sa vam pacia a vyskusam ich, piste ale konkretny nazov, nie iba ze tmavu

temy na vyber su napr na oficialnej stranke phpbb: https://www.phpbb.com/customise/db/styl ... ark-17/3.3

alebo na tejto stranke: https://33.phpbb3styles.net/ preklikava sa hore sipkami
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

Pospíšil píše: 8.9.2020 12:29 V předchozí verzi fóra byla ve Vyhledávání volba Aktivní témata. Teď je to v Rychlých odkazech nefunkční.
skus to znova o par dni a daj vediet, ci je to stale nefunkcne. kedze forum bolo nainstalovane odznova, mozno este nemalo vytvorenu statistiku na to, ktore temy su aktivne.
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
Samo
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2102
Reputace: 1307
Registrován: 29.8.2015 22:52
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Samo »

Aktuálna tmavá je super podľa mňa, používam ju teraz na mobile a nieje s nôu zatiaľ žiaden očividný problém a osobne sa mi páči. Inak fakt super práca! Je to 100 a 1 oproti minulosti. :-D
"When you wish upon a falling star, your dreams can come true. Unless it's really a meteor hurtling to the Earth which will destroy all life. Then you're pretty much hosed, no matter what you wish for. Unless it's death by meteorite."
jindraV
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 32
Reputace: 0
Registrován: 26.5.2016 14:13
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od jindraV »

Předpokladám že na problému "Aktivní témata" se stále pracuje. Témat je hodně a asi mi unikají příspěvky :(.
Byla to moje úvodní stránka.
Doufal sem, že bude stačit obnovit Cookies prohlížeče, bohužel bez účinku.
Google na dototaz "phpBB active topic" mi předvedl, že asi nebudem jediní s tímto problémem.
Doufám že šikovní místní správci brzy najdou řešení a případně zaškrtají patřičné checkboxy.
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10824
Reputace: 10255
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Pospíšil »

Zdá se mi, že funkci Aktivní témata teď supluje volba Rychlé odkazy -> Vaše příspěvky.
Paradoxně nezobrazuje "moje vlastní příspěvky", ale právě diskusní vlákna, kde byly vloženy nové příspěvky od kohokoli.
Asi by stačilo přejmenovat, nebo přelinkovat to na volbu Aktivní témata a bude to jak má být. :)
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
jindraV
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 32
Reputace: 0
Registrován: 26.5.2016 14:13
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od jindraV »

Super tip, je to tak.
Dekuji.
Sajri
Zkušený vesmírný průzkumník
Zkušený vesmírný průzkumník
Příspěvky: 381
Reputace: 569
Bydliště: Ondřejov
Registrován: 21.3.2017 14:40
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Sajri »

Pospíšil píše: 9.9.2020 10:38 Zdá se mi, že funkci Aktivní témata teď supluje volba Rychlé odkazy -> Vaše příspěvky.
Paradoxně nezobrazuje "moje vlastní příspěvky", ale právě diskusní vlákna, kde byly vloženy nové příspěvky od kohokoli.
Asi by stačilo přejmenovat, nebo přelinkovat to na volbu Aktivní témata a bude to jak má být. :)
Volba "Vaše příspěvky" zobrazuje všechna vlákna, do nichž jsi někdy přispěl (znám to jednak z jiných fór na stejném enginu a rovněž pro tohle fórum a mé příspěvky se to tak chová), ale ta vlákna řadí chronologicky podle toho, kdy do nich někdo (kdokoliv, nejen Ty) přispěl naposledy. Vzhledem k Tvé aktivitě na fóru to pak (pro Tebe) působí dojmem, že to ukazuje téměř všechna nedávno aktivní vlákna :-)
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10824
Reputace: 10255
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Pospíšil »

Sajri píše: 9.9.2020 10:46 Vzhledem k Tvé aktivitě na fóru to pak (pro Tebe) působí dojmem, že to ukazuje téměř všechna nedávno aktivní vlákna :-)
Hm, zajímavé ... takže ještě jinak, než jsem myslel. :roll:
Takže prosba na zprovoznění Aktivních témat stále trvá.
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“