Nový vzhled fóra

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
ptpc
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6263
Reputace: 1533
Registrován: 17.9.2015 20:36
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od ptpc »

Zaujímavé, mne to prihlasovanie funguje pričom v starej verzii som mal tiež problémy.
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

Pospíšil píše: 29.9.2020 16:51 S novým vzhledem fóra už to asi nesouvisí, ale opět se mi stává, že mě systém každý následující den odhlásí. Přitom automatické přihlašování zaškrtnuto mám. Můžete to prosím zanalyzovat a opravit? Díky
to robi vtedy, ak sa ti meni IP adresa, napr sa pripajas z domu, potom z prace, resp cez mobilne data. zmenil som to, skus ci ta bude od teraz odhlasovat. samozrejme, nesmies pouzivat browser v anonymnom rezime, tam sa prihlasenie neuklada.
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10800
Reputace: 10176
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Pospíšil »

V anonymním modu nebrowsím, ale je fakt že hojně střídám mobil, tablet a ntb. Naposledy mě to vykoplo dnes odpoledne, tak uvidím co zítra.

Je fakt, že třeba NSF fórum mě občas odhlásí taky, ale je to tak 1x/měsíc, rozhodně ne denně.
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

Pospíšil píše: 1.10.2020 20:32 V anonymním modu nebrowsím, ale je fakt že hojně střídám mobil, tablet a ntb. Naposledy mě to vykoplo dnes odpoledne, tak uvidím co zítra.

Je fakt, že třeba NSF fórum mě občas odhlásí taky, ale je to tak 1x/měsíc, rozhodně ne denně.
ako to vyzera s odhlasovanim teraz?
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10800
Reputace: 10176
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Pospíšil »

Pokračuje to, ale je pravda, že nepravidelně a pokaždé na jiném zařízeni, přičemž všechny jsou stále v domácí wifi síti. Třeba včera odpoledne v mobilu OK a v tabletu odhlášen a dnes ráno oba OK :Drbe se na hlavě:
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Vena
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 32
Reputace: 0
Registrován: 9.5.2017 13:41
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Vena »

Nový vzhled fora je úplně na hovno. :hlavou proti zdi
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od vai777 »

Při vší úctě, možná by bylo lepší místo hysterických výkřiků napsat, co se ti konkrétně nelíbí. :evil:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od MaG »

A především vše je ve vývoji a nikdo z nás za poslední roky ani nenaznačil, že by dokázal pomoct vyřešit mnoho problémů, které staré fórum mělo. A teď když se to řeší, poděkuji tomu, kdo na to věnuje desítky hodin volného času tím, že řeknu, že vzhled je na hovno. Mě upřímně zajímá obsah a vzhled mi stačí jen přijatelný, z kterého mě nebolí oči. Taky se mi nelíbí kombinace tmavé se žlutými smajlíky a modrým písmem, ale byla tu ochota mi vyjít vstříc, aby mě z toho aspoň nebloely oč a za to děkuji.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Dugi »

A ode mne ještě navrch dostáváš napomenutí. U nás na fóru se takhle nemluví. Vyvaruj se příště podobných slov, nebo budu muset sáhnout k represím. Ber to jako varování.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Saturn1234
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1374
Reputace: 765
Bydliště: Praha
Registrován: 13.4.2020 11:19
Kontaktovat uživatele:
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Saturn1234 »

Jak se můžu přihlásit ke sledování témat?
lift off we have a lift off

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“