Nový vzhled fóra

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

MaG píše: 15.9.2020 22:34
PeterK píše: 14.9.2020 21:56 ten je aktualne nastaveny, tak este pockame na finalnu certifikaciu od @MaG :-D
Myslím, že PeterK toho tady pro nás udělal strašně moc a já jsem ten poslední, kdo by měl rozhodovat třeba o barvě modré v dark tématu :-) Nicméně zkus tam na zkoušku třeba na tři dny nahodit tu varinatu třetí vpravo a třeba si lidi zvyknou. Mylsím, že v tmavé by žádná barva neměla být moc křiklavá. Děkuji za všechno ještě jednou.
je tam najtmavsia modra na 3 dni :) napiste reakcie tu alebo Dugimu.
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

Dugi píše: 7.9.2020 17:45 Zůstalo prakticky vše, zatím z těch starých funkcí zlobí jen tag obr pro vkládání velkých obrázků.
Pospíšil píše: 11.9.2020 6:52 Díky! :klaní se: :palec nahoru:

A teď ty obrázky. :)
opravene
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Dugi »

Paráda, moc díky! Pro všechny mám tedy důležitou zprávu: Tag obr už nebudeme používat. Nový systém fóra umí u tagu img to, co dělal obr - přizpůsobí velikost velkého obrázku šířce okna. Tudíž budeme už vždy používat tag img - jak psal tomas, má ikonku fotky s krajinou.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od MaG »

Lobbuji za modrou, že nyní super :-)
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10800
Reputace: 10176
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Pospíšil »

Díky za všechny dosavadní úpravy. Bylo by možné přidat do odkazů link na blog?
A ještě vychytat šírku obrázků připrohlížení v mobilu. Text se sice zalamuje správně, ale obrázky se nepřizpůsobují šířce okna a přetékají doprava. Totéž platí pro YT videa.
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
ptpc
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6263
Reputace: 1533
Registrován: 17.9.2015 20:36
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od ptpc »

Netýka sa to fóra ale blogu. Keď si otvorím článok, tak je meno autora neaktívne.

P.S.: Mám len hmlistú predstavu, koľko to dalo práce. V skutočnosti to bolo ešte viac. Takže aj za mňa veľké ďakujem! :klaní se: :klaní se: :klaní se:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Dugi »

Na jméno autora (aby se zobrazil výpis jeho článků) se dalo vždy kliknout jen na hlavní stránce (nebo na jiném výpisu - například tagů či rubriky). Mám dojem, že ani dřív nešlo přímo v otevřeném článku kliknout na jméno autora. :Drbe se na hlavě:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
ptpc
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6263
Reputace: 1533
Registrován: 17.9.2015 20:36
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od ptpc »

Dugi píše: 16.9.2020 23:17 Na jméno autora (aby se zobrazil výpis jeho článků) se dalo vždy kliknout jen na hlavní stránce (nebo na jiném výpisu - například tagů či rubriky). Mám dojem, že ani dřív nešlo přímo v otevřeném článku kliknout na jméno autora. :Drbe se na hlavě:
Aby som pravdu povedal, tiež som si nie istý. Ale mám taký dojem, že po otvorení článku meno autora bolo modrým písmom a nie čiernym (to som si teda istejší) a že samotný odkaz bol aktívny (ale to už som si menej istý :Drbe se na hlavě: ).
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

MaG píše: 16.9.2020 14:17 Lobbuji za modrou, že nyní super :-)
ok pokial nebude proti-lobbing za svetlu modru .... :)

Pospíšil píše: 16.9.2020 16:07 Díky za všechny dosavadní úpravy. Bylo by možné přidat do odkazů link na blog?
A ještě vychytat šírku obrázků připrohlížení v mobilu. Text se sice zalamuje správně, ale obrázky se nepřizpůsobují šířce okna a přetékají doprava. Totéž platí pro YT videa.
do ktorych odkazov pridat odkaz na blog? prosim upresnit.

no to je tym, ze ten stary tag [obr] nerobi to, ze obrazok da na sirku stranky, ale to, ze obrazku nastavi pevnu sirku 600 pixelov. pozriem ci sa to da nastavit aby to bolo 600 alebo sirka stranky, ak je mensia ako 600.

ptpc píše: 16.9.2020 21:32 Netýka sa to fóra ale blogu. Keď si otvorím článok, tak je meno autora neaktívne.
existuje jeden super nastroj na "pozeranie do minulosti" :-D
https://web.archive.org/web/*/kosmonautix.cz
podla neho sa dalo klikat na meno aj v rozkliknutom clanku, takze na to pozriem 8-)

ptpc píše: 16.9.2020 21:32 P.S.: Mám len hmlistú predstavu, koľko to dalo práce. V skutočnosti to bolo ešte viac. Takže aj za mňa veľké ďakujem! :klaní se: :klaní se: :klaní se:
to je jednoduche, prave zacina 6. tyzden prace :mrgreen: momentalne pracujem na subdomene ISS a na fore. samozrejme nevravim, ze to bola 8 hodinovka kazdy den ROFL
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10800
Reputace: 10176
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Pospíšil »

Odkaz na blog prosím přidat do Rychlých odkazů.
Zdá se mi jako velmi logické a užitečné, aby byl blog a fórum navzájem provázán snadno dostupnými odkazy.

Taky by bylo hezké konečně nahradit v záhlaví vlevo ten popis barevného skinu "proSiver dark" nějakým logem nebo kosmonautix obrázkem.
Díky
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“