Nový vzhled fóra

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

Pospíšil píše: 9.9.2020 10:51
Sajri píše: 9.9.2020 10:46 Vzhledem k Tvé aktivitě na fóru to pak (pro Tebe) působí dojmem, že to ukazuje téměř všechna nedávno aktivní vlákna :-)
Hm, zajímavé ... takže ještě jinak, než jsem myslel. :roll:
Takže prosba na zprovoznění Aktivních témat stále trvá.
opravene
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

Laranto píše: 10.9.2020 9:26 Já mám s mobilním vzhledem jeden problém, a to že u sekcí není vidět poslední aktivní vlákno. Hledat co se změnilo přes nové příspěvky v menu mi přijde poněkud neergonomické. Obě aktuálně nastavené šablony to bohužel mají takto.
Ze začátku nastavený Simplicity Dark Blue poslední příspěvek viditelný má
co sa tyka temy, stale plati co som napisal tu
a teda, musite tomu venovat cas, prejst si temy a navrhnut nejaku. jedine pravidlo, ktore by som rad dodrzal koli udrzbe je, mat na vyber iba 2 temy, svetlu a tmavu.

co sa tyka zobrazenia posledneho prispevku, je to zalezitost temy, od akeho rozlisenia displeja (velkosti telefonu) zobrazi aj posledne prispevky. aby ste si to mohli pozriet pri vyberani inych tem, poradim tuto fintu:
- v chrome stlacte klavesu F12, na notebookoch bude zrejme treba stlacit Fn + F12, alebo je este skratka Ctrl + Shift + i
- kliknite na tuto ikonku, stranka sa zobrazi simulovane na mobile/tablete
Obrázek

-nasledne si mozete prepinat typ zariadenia napr. rozny model iPhone alebo iPad a tiez otacat ho na vysku a na sirku
Obrázek

Ako vidno aj tmava tema od urcitej velkosti displeja zobrazuje posledne prispevky. Takto si mozte pri vyberani tem z mojho prispevku vyssie vyskusat ako sa zobrazuje na rozne velkych displejoch.
Naposledy upravil(a) PeterK dne 11.9.2020 16:38, celkem upraveno 5 x.
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10830
Reputace: 10267
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Pospíšil »

Díky! :klaní se: :palec nahoru:

A teď ty obrázky. :)
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

Pospíšil píše: 11.9.2020 6:52 Díky! :klaní se: :palec nahoru:

A teď ty obrázky. :)
Obrazky az neskor, posledne 4 dni robim na novej stranke pre starty rakiet, a az bude web hotovy pojdem na forum.

Chcel som to samozrejme brat postupne, ale ked som zistil, ze Dugi je cely den za PC a niekedy aj 3-4 krat denne musi nahravat zalohu fora po tom co hodi hhh chybu tak mi to nedalo a urobil som aspon prechod na novu verziu, aby forum fungovalo ok.

Na forum som velmi nechodil, vsetko co chyba (mame teraz cistu novu verziu) piste Dugimu a ja si potom s nim zavolam a prejdeme si to.
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

Roman89 píše: 9.9.2020 22:42 Ahoj, Dušan mi říkál, že se tady řeší nový vzhled, ještě jsem neměl čas si to všechno zpětně pročíst, ale chtěl bych taky říct svůj názor. Za mě byl předchozí vzhled určitě lepší a hlavně přehlednější. Nejsem z těch kdo má rád velké změny, pokud už je něco nějak zaběhnuté a funguje to dobře tak proč to měnit. Uvítal bych možnost volby a v nastavení si moci vybrat to co mi vyhovuje. Jelikož nemám čas moc doma vysedávat u PC, používám na veškeré věci na internetu včetně fóra kosmonautixu mobilní telefon. A zrovna u zobrazení v telefonu se nové změny neprojevili moc dobře. Je to celkově hrozně nepřehledné a nesmyslné.
aj mne sa pacila stara tema, problem je ze posledna verzia tej temy je niekedy z roku 2012 a nie je aktualizovana na poslednu verziu fora
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

MaG píše: 8.9.2020 0:03 Také uvítám jak možnost tmavého a světlého. Současný je pěkný. Tedy asi Dark Blue?
Milnvision mi evokuje Unmannedspaceflight let dávno minulých. Element má příliš agresivní modrou. Win 10 taky, tak snad možná Chester Blue není tak kontrastní a přitom tmavý. Nějaký tmavý s kombinací tmavě šedé a světle šedé s neagresivní modrou, pokud trváš na modré, by byl fajn.
na tmavej teme som stiahol modru (na tu strednu), prosim napisat ci je to ok alebo ci to mam zmenit na tu modru vpravo.

Obrázek
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
Evžen111
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1493
Reputace: 249
Bydliště: Hlásnice
Registrován: 5.7.2015 11:14
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Evžen111 »

Ten prostřední je dle mého názoru velmi dobrý
E
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

Evžen111 píše: 14.9.2020 21:29 Ten prostřední je dle mého názoru velmi dobrý
E
ten je aktualne nastaveny, tak este pockame na finalnu certifikaciu od @MaG :-D
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od tomas »

Pro vkládání obrázků používejte, prosím, původní tag [img] (tlačítko se symbolem krajiny), který funguje korektně. Díky
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Dugi »

Ano, přesně tak. Nový systém fóra už umí přesně to, co dělal starý (a dnes nefunkční) tag obr - dokáže přizpůsobit velikost obrázku šířce okna. PeterK o tom ví a chystá se předělat všechna použití tagu obr na tag img.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“