Soutěž o nejlepší logo - 1. kolo volby

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Zamčeno

Které logo je podle Vás nejlepší?

Digiart1
0
Žádná hlasování
Digiart2
0
Žádná hlasování
Digiart3
5
29%
Digiart4
1
6%
Digiart5
0
Žádná hlasování
Digiart6
0
Žádná hlasování
Digiart7
0
Žádná hlasování
Dugi1
0
Žádná hlasování
Dugi2
2
12%
Lakely1
1
6%
Tano1
0
Žádná hlasování
Tano2
1
6%
Tommy1
3
18%
Tommy2
4
24%
 
Celkem hlasů: 17

Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Soutěž o nejlepší logo - 1. kolo volby

Příspěvek od Dugi »

Je to tu! Na posílání svých výtvorů, které budou naše fórum reprezentovat jsme měli skoro 6 týdnů. Během nich se nám tu sešlo úctyhodných 14 návrhů, což mne velice mile překvapilo. V úvodním příspěvku jsem psal, že budu rád, pokud bude na konci termínu k dispozici alespoň pět návrhů. Skutečnost je nakonec téměř třikrát lepší a za to patří velký dík všem, kteří do soutěže zaslali svůj výtvor. Opravdu si Vaší účasti nesmírně vážím, udělat logo není jen tak, člověk musí mít nápad, ale hlavně chuť něco udělat. A právě to, že jste něco udělali pro naše fórum mne skutečně hřeje u srdce. Jsem moc rád, že tu máme tak aktivní uživatele.
Žel bohu ale 14 log náš web prezentovat nemůže a proto přichází další fáze, tentokrát ta méně příjemná. Celkem 13 log bude postupně vyřazeno a té cti stát se vítězem se dočká pouze jediný návrh. Kdo to bude? To máte v rukou vy, uživatelé. Volte podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Pokud si myslíte, že právě váš návrh by si zasloužil vyhrát, hlasujte pro něj. Věřím, že jste rozumní lidé a nebudete za každou cenu protěžovat své návrhy a že vyhraje skutečně ten nejlepší.
POZOR! Hlasování je nevratné a vaše volba se nedá změnit! Předtím, než potvrdíte odeslání své volby si raději dvakrát zkontrolujte, zda jste skutečně označili svého favorita.
A teď už si představíme všechny soutěžní návrhy, autoři jsou opět řazení podle abecedy:
Digiart1: Obrázek
Digiart2: Obrázek
Digiart3: Obrázek
Digiart4: Obrázek
Digiart5: Obrázek
Digiart6: Obrázek
Digiart7: Obrázek
Dugi1: Obrázek
Dugi2: Obrázek
Lakely1: Obrázek
Tano1: Obrázek
Tano2: Obrázek
Tommy1: Obrázek
Tommy2: Obrázek

První kolo hlasování bude trvat 7 dní do 21.11.2010 23:59. Do druhého kola postoupí dva návrhy, které v prvním kole získají nejvíc hlasů.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Soutěž o nejlepší logo - 1. kolo volby

Příspěvek od Dugi »

Pozor, pozor!
Dnešek (neděle 21.11.2010) je posledním dnem, kdy můžete hlasovat v prním kole ankety o nejlepší návrh loga pro náš web. Anketa bude ukončena o půlnoci a následně začne druhé kolo, do kterého postoupí dva nejúspěšnější návrhy.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Zamčeno

Zpět na „Připomínky a návrhy“