Soutěž o nejlepší logo

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od Dugi »

digiart: Moc hezké logo. Děkuju za návrh, který stál určitě hodně času, přemýšlení a úsilí. :palec nahoru:

Tano: Rozhodně se nenech odradit a zkus to. Budu vděčný za každý návrh (sám také na jednom pracuju). A jak jsi správně poznamenal - každý může poslat návrhů kolik chce. Žádný limit na uživatele nemáme, takže pokud ti nechybí chuť pak směle do tvoření ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od digiart »

No já to dělám v CorelDRAW a přemýšlím že udělám ještě jedno, pokud by jsi chtěl tak mi pošli jak by jsi si logo představoval a zkusil bych něco spáchat. Dělám loga a letáky třeba pro CNT ale nejsem žádný profík jen samouk ;) .
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od Dugi »

jj vím o tom, že CNT pomáháš. Proto jsem moc rád, že sis našel čas i pro logo našeho fóra ;) . Návrh ti ale nepošlu. Ne, že bych nechtěl to ne, ale je to kvůli tomu aby každý vytvořil logo podle sebe. Jakmile se do toho začne montovat někdo další, už to není ono. Takže pokud máš chuť pokračovat, klidně vytvoř další návrhy, aspoň bude z čeho vybírat. ;)
P.S.: Pro všechny. Jestli byste měli zájem o nějakou inspiraci, můžete se podívat na loga všech expedic na ISS, nebo na loga všech misí raketoplánů a sbírat inspiraci ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od Dugi »

Na mail mi přišel návrh od Tana. Rád ho zde proto zveřejním:

Obrázek

Už máme dva návrhy. Jeden od digiarta a jeden od Tana. Pěkně se nám to schází :) . Jen tak dál, mám z toho vážně radost ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tano
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 241
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava
Registrován: 1.11.2009 9:31
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od Tano »

Dugi, dík za zveřejnění. Jen jsem chtěl dodat, že ta raketa se skládá ze 3 dílu co se pomalu od sebe vzdalují, to možná nejde moc vidět, tak na to upozorňuji, až tu první cenu vyhraji, tak aby jste o tom logu věděli všechno :lol:

Digiarte: další nápad jsem měl, (ale do toho už se nepouštím) nakreslené třeba kolečko a na pravé a levé straně nakreslené nějaké hovořící obličeje. To logo je vlastně pro fórum, kde si lidé povídají (no vlastně píší) a mezi těmi obličeji by bylo něco z kosmonautiky, např raketoplán, nebo vozítko Opportunity z Marsu, nebo tak něco. A v tom kolečku po obvodě by byla WWW adresa a napsané "diskusní fórum".
Je to jen nápad, pokud se ti bude chtít ... :)

Pak mám ještě další nápad a ten nebude tak složitý na nakreslení, tak ten se ještě pokusím sám vytvořit.
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od digiart »

No pracuji na kruhovém koukám že máme stejný nápad snad se to bude líbit musím akorát překreslit raketoplán z originálu
loga space shuttle.
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od digiart »

Tak slíbené kruhové logo:
Obrázek
P.S. Tano: To taky nevypadá špatně :palec nahoru:

No je 1:30 ráno a už mi pomalu padá hlava na klávesnici :) tak zalezu do postele a budu přemýšlet jaké další logo vykouzlit než upadnu do hlubokého spánku, tak zase zítra :palec nahoru:.
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od Tommy »

Tak já jsem také něco spáchal, ale jak tak koukám na tu konkurenci, tak ten můj návrh bude asi jen do počtu... :oops: :-D

Obrázek

P.S.: tmavé pozadí tam je jen aby byl vidět ten bílý obrys, originál má průhledné pozadí...
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od Dugi »

Tommy: Díky moc za pěkný návrh. Mám skutečně radost z toho jak se to tu schází. ;)

digiart: Moc hezký návrh. Opravdu se mi líbí. Mám jen jednu drobnou připomínku. Ten nápis Kosmo fórum se mi nezdá zrovna ideální. Trochu až moc to evokuje web kosmo.cz a to mi nepřijde zrovna fér. Ale myslím, že když místo slova Kosmo použiješ "diskusní" tak že to bude ok. Že se jedná o kosmonautiku bude všem jasné podle obrysu raketoplánu. Ale jinak to vypadá skutečně moc hezky :palec nahoru:

Dneska večer asi taky přidám svůj návrh loga ať je z čeho vybírat. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: Soutěž o nejlepší logo

Příspěvek od digiart »

Ahojky tady je oprava:
Obrázek

a zde ještě jedno dílko ;) :
Obrázek

P.S.: Tommy taky super :palec nahoru:
Naposledy upravil(a) digiart dne 30.9.2010 16:53, celkem upraveno 1 x.
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"

Zamčeno

Zpět na „Připomínky a návrhy“