Setkání přes Skype

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Dugi »

Tak to je škoda. Ale jinak potvrzuji, že konference začne za hodinu!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Dugi »

Díky všem, kdo se zúčastnili. Záznam telekonference se už zpracovává. Již brzy ho zveřejním, abyste si mohli debatu připomenout. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Dugi »

Záznam ze Skypeference je zveřejněný! Pokud si tedy chcete připomenout včerejší debatu, vzhůru do toho. :)

Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Dugi »

Najde se jen minimum fanoušků kosmonautiky, kteří si nechají ujít zítřejší přistání roveru Curiosity na Marsu. Je to na několik let poslední přistání lidského výtvoru na cizí planetě. Pojďme si proto tento mimořádný zážitek užít. A co víc - pojďme si ho užít společně!
Naše diskusní fórum bude pořádat mimořádnou telekonferenci na Skypu, která se bude věnovat právě přistání vozítka Curiosity na Marsu. Více lidí znamená více emocí a také více aktuálních informací - každý asi sleduje jiné zdroje a tak bude jistě velmi zajímavé dostávat informace ze všech možných směrů.
Co je potřeba udělat, abyste se zúčastnili telekonference? Stačí si mě přidat do kontaktů na Skypu (nick kosmonautika_cze). Já už se pak postarám o přidání všech uživatelů, kteří budou online do konference. I tuto telekonferenci plánujeme nahrávat. Každého uživatele se proto před přidáním do konference zeptám, zda s nahráváním souhlasí.
A kdy tedy začínáme? Jelikož na Zemi dorazí informace o přistání v 7:31 SELČ, začne naše telekonference s dostatečným předstihem, abychom si stihli říct všechno podstatné. Startujeme tedy 6.8. 2012 v 6:15 SELČ! Nařiďte si budíky a držte palce. Pokud to vyjde, budeme si moci říct - byli jsme u toho! :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
KitFisto
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 532
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava/Szczecin
Registrován: 10.7.2012 8:25
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od KitFisto »

Bohužel na skype přístup mít nebudu, ale jdu do práce už dříve, abych mohl být minimálně v 7 být online :)
Science flies you to the moon
Religion flies you into buildings.
Uživatelský avatar
baranka
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 962
Reputace: 2
Bydliště: Znojmo
Registrován: 28.8.2011 12:42
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od baranka »

Dugi píše:Najde se jen minimum fanoušků kosmonautiky, kteří si nechají ujít zítřejší přistání roveru Curiosity na Marsu. Je to na několik let poslední přistání lidského výtvoru na cizí planetě. Pojďme si proto tento mimořádný zážitek užít. A co víc - pojďme si ho užít společně!
Naše diskusní fórum bude pořádat mimořádnou telekonferenci na Skypu, která se bude věnovat právě přistání vozítka Curiosity na Marsu. Více lidí znamená více emocí a také více aktuálních informací - každý asi sleduje jiné zdroje a tak bude jistě velmi zajímavé dostávat informace ze všech možných směrů.
Co je potřeba udělat, abyste se zúčastnili telekonference? Stačí si mě přidat do kontaktů na Skypu (nick kosmonautika_cze). Já už se pak postarám o přidání všech uživatelů, kteří budou online do konference. I tuto telekonferenci plánujeme nahrávat. Každého uživatele se proto před přidáním do konference zeptám, zda s nahráváním souhlasí.
A kdy tedy začínáme? Jelikož na Zemi dorazí informace o přistání v 7:31 SELČ, začne naše telekonference s dostatečným předstihem, abychom si stihli říct všechno podstatné. Startujeme tedy 6.8. 2012 v 6:15 SELČ! Nařiďte si budíky a držte palce. Pokud to vyjde, budeme si moci říct - byli jsme u toho! :palec nahoru:
Mě se ptát nemusíš, pokud budu online, ( jsem trouba a mohu zaspat ) tak s nahráváním souhlasím. :)
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3945
Reputace: 370
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od vai777 »

baranka píše: Mě se ptát nemusíš, pokud budu online, ( jsem trouba a mohu zaspat ) tak s nahráváním souhlasím. :)
Stejně tak v mém případě. Těším se na ten adrenalin!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
modelar
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 557
Reputace: 39
Bydliště: Slovensko
Registrován: 4.8.2012 21:40
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od modelar »

Vaše fórum sledujem asi pol roka ale až včera som sa zaregistroval a veľmi rád sa pridám k zajtrajšej telekonferencií.
Držme Curiosity palce :)
"It was going well until it exploded."
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Dugi »

Vítej na našem fóru, jsem rád, že se u nás registroval další uživatel.
A máme ti tykat, nebo vykat? ptám se na to každého nového uživatele :-)

Každopádně se na tebe budeme ráno těšit :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Marx07
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Bydliště: Havířov
Registrován: 6.6.2012 23:57
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Marx07 »

Lidičky bude někde přřímí přenos? V TV nebo na netu?
-> Přizpůsobyt se,je cesta k přežití! <-

Předem bych se rád omluvil za moji znalost jazyka českého,byl jsem hloupej,a neučil jsem se.
Děkuji za pochopení.

Odpovědět

Zpět na „Setkání“