Setkání přes Skype

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Dugi »

Ahoj,
tvé přání jsem splnil. Tvůj příspěvek, o který jsi žádal + moje následná reakce jsou pryč. Hezký den.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Bojodun
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 31
Reputace: 0
Registrován: 1.10.2011 12:49
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Bojodun »

PetrK: upřímně nechápu celý tvůj hate-war a nynější situace nastala hlavně díky tvému chování, pokud ti nějaká osoba, která navíc byla přizvána třetí stranou, tak vadila, něměl si to řešit ve fóru, ale osobní zprávou, e-mailem, telefonem. Kosmonautix je otevřený pro všechny(a až do teď, zde byla pohodová atmosféra) a tvůj spor s danným člověkem sem nepatří a osobně si myslím,že byste si ho měli vyřešit hlavně vy dva mezi sebou, po tvém pálení mostů a posílání Dugiho do p*dele(na tomto příkladu je také vidět jak je Dugi mírný, na jiných fórech, bys dostal za nadávky adminovi/moderátorovi/vlastníkovi permanentní ban, zkrátka pravidlo, když se ti zde nelíbí, tak sem nelez, paradoxně jsi alespoň podle tohoto vlákna udělil ban ty), si mohl těžko očekávat, že dannou osobu na setkání na skypu nepřizvou.
Pokud jde o facebook a twitter, tak ty mě osobně nezajímají a nechodím na ně, ale pokud bych byl správcem profilů na těchto stránkách, asi bych se po tvém výlevu zde na fóru, bál vůbec něco z tvých stránek přejímat, tak se jim nediv.
Na exoplanety chodím rád a tvoje stránky se mi moc líbí, pokud by mi na nich něco moc vadilo, tak tam zkrátka chodit nebudu, zkus aplikovat stejný systém ;) .
Myslím, že všem stránkám(astro, kosmo, exoplanety, kosmonautix, etc) jde hlavně o popularizaci vesmíru/techniky/astronomie a mají tedy stejný cíl a nikdo na nich nevydělá vejvar, nějaká skutečná konkurence mezi nimi neexistuje a žabomyší války(a nic jiného tvůj případ není), komunitu akorát poškodí, zkus to zkrátka rozdejchat a když ne tak už sem nechoď, myslím, že všem je líto, že se tohle stalo, ale tenhle hate-war už by měl skončit.
PetrK
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od PetrK »

Bojodun: my si tykáme? Já tu jen poprosil o smazání příspěvku, tak nevím, proč rozjíždíte flame. Ale když už: osobně považuji svou podporu tomuhle fóru za zásadní chybu. Na FB profilu je nějakých 300 fanoušků a řekl bych, že tak polovina až 2/3 přišly z exoplanet. Kdybych věděl, jak nevděčně se správce stránek zachová a že z toho udělá neoficiální profil astro.cz, tak bych si to v minulosti rozmyslel. Na druhou stranu je dobré říci, že fórum i FB na exoplanety více méně kašlaly vždy, ta moje podpora se vracela tak z 20%. Sice nebyla žádná dohoda, to je fakt, ale je zarážející, že podpora ze strany fóra byla vždy jen tak týden poté, co jsem toto téma nadhodil. Na jiné weby se samozřejmě odkazuje ve velkém množství. U exoplanet se raději zvolí odkaz na jiný web nebo se napíše "článek", byť už to na exoplanetách česky je.

Ale to je jedno... já už to neřeším, z chyby jsem se poučil.
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3945
Reputace: 370
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od vai777 »

Nejsem admin, ale navrhoval bych tohle off topic téma definitivně ukončit. Pokud máš PetrK ještě nějaké požadavky (pokud vím, tak tady na fóru se v naprosté většině tyká), pošli je administrátorům soukromou zprávou.
My ostatní bychom asi neměli na tyhle posty reagovat, protože jak vidno, flame jede vesele dál.
Dugi, co ty na to?
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Dugi »

Já už ukončení tématu navrhoval v minulosti několikrát.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3945
Reputace: 370
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od vai777 »

Ok, nereagujme tedy na příspěvky tohohle typu a vraťme se ke komonautice.
Mimochodem- na skypeferenci se už teď těším!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Dugi »

Taky se už nemůžu dočkat. A mimochodem - k přistání Curiosity bude mimořádná skypeference, aby zájemcům nic neuteklo. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
PetrK
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od PetrK »

to já se taky těšíval, než jsem byl vyhozen :Takhle tedy ne:
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Greene »

Skype konference již dnes v 20:00!!
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
Uživatelský avatar
sts107aibmuloc
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 25
Reputace: 0
Bydliště: Brno
Registrován: 4.5.2012 17:41
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od sts107aibmuloc »

Škoda že až zítra budu mít nové sluchátka s mikrákem :naštvaný:
STS-107, Columbia

Odpovědět

Zpět na „Setkání“