Setkání

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Přijezdy na setkání

Příspěvek od Dugi »

Bože můj, jak ten čas letí. :)
Připadá mi, že je to jen chvilka od doby, kdy jsem dostal nápad zorganizovat setkání v Jihlavě a vida - sraz už klepe na dveře. Za týden a nějaké drobné se konečně setkáme. Pokud jste se ještě nepřihlásili, nic není ztraceno! Klidně napište, že přijedete, budeme moc rádi. Pokud vám časové povinnosti nedovolí zúčastnit se celého srazu, klidně přijeďte jen na dobu, která vám bude vyhovovat. Tak jako tak budeme rádi za každého člověka, který na sraz přijde.
Momentálně svou účast potvrdili tito uživatelé:

tomas
indian22
Lakely
Greene
sirzachy (zvažuje účast) - poprosil bych, zda přijedeš, nebo ne ;)
Tommy (na otočku)

Všechny přihlášené bych chtěl požádat, abyste sem napsali kdy, jak a kam dorazíte. Potřeboval bych si pomalu začít dělat alespoň hrubý harmonogram kdy kde být. Pokud někdo pojede vlakem, nebo autobusem, napište, v kolik byste měli dorazit na nádraží, pokud budete cestovat autem, napište kdy zhruba plánujete dorazit a kam přijedete, kde se sejdeme. Jihlaváky a "přespolní" požádám o návrh kdy a kde se sejdeme. Jde mi hlavně o to sladit všechno dohromady a mít přehled, kdy kdo kam dorazí. Pokud někdo přijede autobusem, nebo vlakem, potřebuju to vědět, abych pro něj mohl dojet autem.
A jak jsem už jednou říkal - pokud někdo z vás zvažuje účast na srazu, bude to jen a jen dobře. Například co se baranky týče, byl bych moc rád, pokud by svou účast zvážil. Ze Znojma to není daleko a jistě bych nebyl sám, kdo by jeho účast ocenil. Daleko do Jihlavy to nemá ani rebus z Dačic, nebo pobotom z Chrudimi. A členové z Brna (Daryl, Dadejs) to také do Jihlavy daleko nemají - navíc po dálnici. Pokud tedy chce kdokoliv přijít, má dveře otevřené. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání

Příspěvek od Greene »

Kde se sejít? Já bych bral asi někde na náměstí,fakt nevím :-D Kdy to je mi v podstatě jedno. Od 13:00 prakticky můžu ;)
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání

Příspěvek od Dugi »

Tak to je fajn. Ostatní začnou přijíždět v pátek odpoledne, takže si myslím, že bysme se mohli sejít tak asi nejdřív ve tři. Ale jestli je ti to jedno, tak bych si dovolil odsunout naši domluvu na později. Nejdřív bych se dohodl s ostatními, kteří jedou z větší dálky a podle toho, jak to bude časově vycházet, bychom se pak dohodli my dva spolu.

Jinak zpráva pro všechny - během příštího týdne každému, kdo se na sraz přihlásí pošlu soukromou zprávu se svým telefonním číslem. Abychom se mohli v případě potřeby aktuálně spojit a případně operativně řešit nečekané situace. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání

Příspěvek od Greene »

Jasně,jak chceš ;)
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Setkání

Příspěvek od tomas »

Příjezd budeme asi koordinovat podle Lakelyho a Indiana, jestli pojedou vlakem(tím pádem čas bude dán jeho jízdním řádem), tak bych to načasoval tak, abychom přijeli nastejně kvůli objednanému ubytování. Pokud se domluví na autu, tak bychom se mohli potkat už na trase. Proberem to v soukromých zprávách, ať ostatním tady nezaplácáváme vlákno. Pak sem napíšeme výsledek komunikace.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání

Příspěvek od Dugi »

Super. Dejte pak vědět, na čem jste se shodli ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání

Příspěvek od Lakely »

Ahoj, konečně jsme se dostal vám taky odpovědět. Poslední dobu nic nestíhám. Zpětně jsme si přečetl několik zpráv, na které jsme v průběhu času zapomněl... Takže se omlouvám dvojitě na potíže s mojí komunikací. Předem děkuji za nabídku tomas, že bychom mohli jet autem. Bylo by to velkorysé ulehčení té cesty, takže budu velice rád, když jeho nabídky budu moct využít. :) Doufám, že zajížďka do Touškova není příliš daleká, klidně mohu dojet do Plzně, či kamkoli po cestě.
Jinak žasnu nad velice zajímavým programem, který pro nás přichystal Dugi. Moc se těším. :) A budu se teď snažit komunikovat urputněji. :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
indian22
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 958
Reputace: 3
Bydliště: Sušice
Registrován: 7.10.2011 10:25
Re: Setkání

Příspěvek od indian22 »

Se mnou to vypadá, že pojedu nakonec vlakem nebo autobusem. Takže můj příjezd bude někdy v pátek večer, podle toho jaký stihnu spoj. Možná by bylo dobrý kdybych dal do interní komunikace telefon.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání

Příspěvek od Dugi »

Pokud váháš mezi vlakem a autobusem, tak jsme se schválně podíval na idos.cz a z mého osobního pohledu vychází líp vlak. V pátek ve 14:15 vyjíždí ze Sušice osobní vlak, který končí v Horažďovicích. Tam si počkáš 12 minut a ve 14:52 nastoupíš na rychlík Rožmberk (Plzeň - České Budějovice - Jihlava - Brno). S tím, že v Jihlavě bys vystoupil v 18:33. Jak na to tak koukám,tak doprava autobusem by byla komplikovanější - přestupy v Praze a nutná jízda metrem.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání

Příspěvek od Dugi »

Zrovna jsem se vrátil domů. Jsem trochu unavenej (hlavně ze soboty), ale šťastnej. Mám radost hlavně z toho, že se sraz podařil. Neobjevil se žádný velký problém, lidi, kteří dorazili byli naprosto úžasní a myslím, že jsme se ani chvíli nenudili. Navíc jsem měl možnost poznat lidi, kteří na tohle fórum chodí. Zároveň to byla unikátní možnost prodiskutovat technické záležitosti chodu fóra a dohodnout se na různých vylepšeních.
Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem, kteří na sraz, byť jen nakrátko, dorazili. Takže Díky Tommy, tomasi, Greene, Lakely a indiane22. Myslím, že jsme během těch necelých dvou dní zažili několik chvil, na které budeme vzpomínat. Ať už to byl Lakelyho pozdní příjezd, tomasova pokuta, nebo Greenovy diktáty. :-D
Děkuju všem, že jste dorazili a že s vámi byla taková zábava. Bylo mi s vámi moc dobře a opravdu mě mrzelo, že jsem neměl tlačítko, které by mě vrátilo v čase zpět na začátek srazu. Pokud se vám sraz líbil, doufám, že dorazíte na příští setkání (ještě se musíme domluvit, jestli ho uděláme až za rok, nebo už na podzim).
Bylo toho opravdu hodně. Unikátní prohlídka jihlavského podzemí, výstup na věž sv. Jakuba a hlavně zlatý hřeb srazu - přednáška a diskuse s Ing. Tomášem Přibylem. To jsou věci, na které se nezapomíná.
Vy, kdo jste nedorazili, můžete litovat, protože to opravdu stálo za to. Ostatně už za pár dní to sami uvidíte. Na srazu se fotilo (indian22) a točilo (tomas), takže máme všechno velmi dobře zmapované a postupně budeme tyto materiály zveřejňovat.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Setkání“